Abus

З 1924 року німецька компанія ABUS є лідером інновацій в питаннях безпеки. Замки найвищої якості доступні для мотоциклів, велосипедів, будинків та комерційних об'єктів. В 1971 АБУС вперше на ринку представила U-подібний замок, який з часом став одним із найпопулярніших видів захисту для двоколісного транспорту і досі вважається найнадійнішим видом мото- і велозамків.

Про Abus

Відома компанія Abus була започаткована у 1924 році Аугустом Бремікером разом з його синами. Бізнес, який почався в підвалі сімейного будинку, сьогодні розвинувся до масштабів міжнародної компанії, представленої на глобальному ринку. До сьогодні, Abus - це сімейна компанія, із справжніми родинними цінностями, якими керує вже четверте покоління. І досі основний принцип Abus – "Безпека, побудована на якості".

 

Велозамки Abus (1)

 

У 1971 році Abus вперше на ринку представила U-подібний замок, який з часом став одним із найпопулярніших видів захисту для двоколісного транспорту і досі вважається найнадійнішим видом замків. Уся продукція виготовляється на власних заводах, більша частина яких досі розміщена у Німеччині.
У підготовці нових продуктів задіяні кілька підрозділів компанії: відділ розробки займається пошуком нових ідей і способів їх реалізації, команда інженерів виготовляє пробні зразки та готує необхідне обладнання для масового виробництва, тестова лабораторія випробовує новинки на міцність.

 

Велозамки Abus (2)

 

Сьогодні бренд Abus – це сильна та незалежна компанія, спеціаліст в галузі механічного та електронного захисту. Лідери виробництва, замків, сигналізації, захисту будинків і транспорту. Завдяки майже сторічній історії та вмінню зберегти компанію у приватній власності Abus вдалося вибудувати замкнутий цикл виробництва, який відрізняє їх від конкурентів.