Килимок надувний Exped SynMat UL M із гермомішком-насосом

4 385 грн
Де знаходяться:
Користуються
1 працівників Gorgany

Опис

Килимок надувний Exped SynMat UL є надлегким та компактним і, водночас, забезпечує необхідне тепло та комфорт для ночівлі на природі. Удосконалений протиковзкий шар GripSkin забезпечує надійну фіксацію навіть на нерівних поверхнях.

За допомогою багатофункціонального Schnozzel Pumpbag можна дуже швидко наповнити килимок повітрям, а перевірена технологія FlatValve передбачає окремі клапани для надування та здування.

Особливості:
- зручне надування за допомогою Schnozzel Pumpbag
- гіперлегка конструкція
- герметичний
- стійкий до води
- технологія FlatValve передбачає окремі клапани для надування та здування
- комфортна товщина
- нова протиковзка поверхня GripSkin
- синтетичне наповнення забезпечує підтримання необхідної температури

Технічні характеристики:
Розмір: (M) 183 x 52 см
Розмір у спакованому стані: 24 х 9,5 см
Товщина: 7 см
Температурний режим: до - 6 °C
Наповнення: 60 g/m² Texpedloft Microfibre, Bluesign certified
У комплекті: килимок, компресійний мішок, ремкомплект, інструкція
Вага: 450 г
R-Value: 3,3
Матеріали:
Верх: 20 D Polyester, TPU polyether film laminate, hydrolysis resistant, Honeycomb Gripskin coated, Oeko-Tex 100 certified
Низ: 20 D Polyester, TPU polyether film laminate, Hydrolysis resistant, Oeko-Tex 100 certified

Команда Gorgany використовує

Маріан
Креативний керівник бренду Turbat
Офіс Gorgany

Кілька слів про досвід користування цим килимком. Пам’ятаю цей момент, коли перейшов з іжевського каримату на самонадувний Trimm. Радості тоді було багато і я сам собі дививувався чому раніше цього не зробив. Це був просто якісно новий рівень комфорту і сну.

Щось подібне відбулось, коли одного разу спробував поспати на надувному Exped SynMat Hiperlite. Від тоді самонадувні килимки мені здались пережитком минулого, як і свого часу звичайний каримат.

Цього року, спеціально до поїздки на Лікійську стежку купив такий SynMat UL 7. Ця модель мені здається оптимальна по теплоізоляції, рівню комфорту і що було важливо — вазі і розміру.

Скажу чесно, перші ночі було страшно: кілька раз промацував дно на наявність колючок і каміння, старався не ставати на коліна, не спиратися локтем і взагалі не крутитись. Але за тиждень походу страхи пропали і почувався на килимку як вдома на ліжку.

З плюсів: він реально теплий. При +2С в палатці килимок був ніби підігрів підлоги. Надувається дуже швидко за допомогою гермомішка Schnozzel, товщина килимка легко “поглинає” нерівності і дрібні камінці.

ПЗ індивідуальних мінусів — він м’який навіть якщо добре надути (що не рекомендовано), тому тим, хто звик спати на твердому прийдеться звикати до нього.

Звичайно, потрібно бути обережнішим ніж з кариматом, але добрий сон в поході — це для мене дуже важливий момент для подальших позитивних вражень.

Відгуки 5

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення