Окуляри Green Cycle GC-GL8292

675 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Модель має одну поляризовану лінзу з покриттям REVO. Дане покриття забезпечує відображення до 97% інфрачервоних променів, а також покращує колірне сприйняття.

Поляризована лінза запобігає потраплянню в очі світлових променів, відбитих від різних поверхонь, наприклад, від лежачого на землі снігу, від водної поверхні, від дорожнього полотна, а також від стін і дахів будинків.

При використанні такої лінзи значно поліпшується якість зору, тому що підвищується контрастність і чіткість зображення. Лінза забезпечує 100% захист від ультрафіолетових променів.

Оправа окулярів виготовлена з пластику TR-90 — надлегкого і довговічного полімерного матеріалу. Він забезпечує оправі легкість, гнучкість, високу термостійкість і так само зручну посадку на обличчі та довгий термін служби. Пластик TR-90 не викликає алергічних реакцій при контакті зі шкірою, тому що не містить в собі токсичних речовин.

Для досягнення найбільш гарної посадки і запобігання сковзування під час поїздки, окуляри оснащені прогумованими дужками і носовим фіксатором. Чохол та футляр йдуть у комплекті.

Технічні характеристики:
Змінні лінзи: немає
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення