Laken

Про Laken

Бренд та його філософія
Компанія Laken була заснована у 1912 році в іспанському регіоні Мурсія. Виробництво розміщене в одному з найбільших промислових комплексів Європи.

З моменту свого створення Laken мала чітку мету: пропонувати своїм клієнтам найвищу якість продукції. Це стало можливим завдяки постійним інноваціям матеріалів, які варіюються від нержавіючої сталі до пластику останнього покоління.

Візитівки компанії — ємності для зберігання води та продуктів харчування: термоси, фляги, ланчбокси й термоконтейнери. Продукція компанії представлена в більш ніж 50-ти країнах світу.

Світового імені бренд набув завдяки кільком факторам: - досвід: столітня історія дала практичні знання матеріалів й технологій. - постійний розвиток та інновації: вдосконалення продуктів, конструкцій та процесів. - якість та безпека матеріалів. У компанії вважають за краще мати справу із найбільш якісними матеріалами. Тому, всі продукти Laken не містять шкідливих речовин, таких як BPA, фталати чи свинець. - екологічна свідомість: всі вироби є багаторазовими та підлягають переробці.