TSL

Фірма заснована в Альпах у 1981. Перші снігоступи виготовлялись з пластику на зразок дерев’яних — їх попередників. У 90х була винайдена модель 225 RANDO — найрозповсюдженіша в світі на даний час. На сьогодні TSL випускає снігоступи, бахіли, трекінгові палиці, фляги.

Про TSL

Кажуть, снігоступи були винайдені більше 10 000 років тому мисливцями, що потребували допомоги при переміщенні по снігу. Як і все геніальне цей винахід є максимально простим: інстинктивний спосіб ефективного розподілу ваги тіла на снігу. У ті древні часи снігоступи були зроблені з дерев’яних рам, з'єднаних шкіряними ремінцями.


1980-ті: народження
Тільки 1981 році, коли було засновано компанію TSL, в самому серці Альп у Тонні (Франція), продукція пройшла свою першу велику революцію. Натхненні дерев’яними TSL виготовили снігоступи із пластику. Першою моделлю, що почала масово використовуватись для спортивних та відпочинкових цілей, була JCB.1990-ті: зростання популярності
Протягом 90-х років було розроблено модель Rando 225. Ці снігоступи поєднали в собі комфорт, надійну опору та унікальний дизайн у формі пісочного годинника. Модель одразу отримала визнання. Користується найбільшим попитом і до сьогодні.

2000-і: снігоступи завойовують світ
У результаті ентузіазму розробників TSL та постійних вдосконалень (Step-In, Up&Down System та ін.), що дозволили користувачам ходити по всіх типах місцевості, снігоступи TSL поширились за межі Франції та почали експортуватись до Японії та багатьох європейських країн. За підтримки бренду було започатковано європейські змагання із пересування на снігоступах, а також прокладено велику кількість маркованих маршрутів.2010: симбіоз між людиною та природою
Єднання з природою, свобода і споглядання нових пейзажів є суттю гірського туризму. Щоб користувач міг максимально сконцентруватись на головному, у TSL розробили снігоступи, що адаптуються до кроку користувача та до місцевості, по якій він пересувається. Прискіпливо розроблені контактні точки, гнучкість, легкість і пружність поєднались у новій моделі TSL Symbioz.