Zamberlan

Джозеппе Замберлан розпочав свою справу після Першої світової війни у 1929 році. Від простого ремонту він перейшов до виробництва взуття, зокрема для свого великого захоплення: походів улюбленими місцевими горами — Доломітами. Джозеппе купив перший станок, налагодив постачання сировини і з невеликою кількістю працівників відкрив маленьку майстерню. Важливу роль у створенні фірми зіграла його дружина — Марія, яка була кваліфікованою швачкою та механіком.

Про Zamberlan

Джозеппе Замберлан розпочав свою справу після Першої світової війни у 1929 році. Від простого ремонту він перейшов до виробництва взуття, зокрема для свого великого захоплення: походів улюбленими місцевими горами — Доломітами. Джозеппе купив перший станок, налагодив постачання сировини і з невеликою кількістю працівників відкрив маленьку майстерню. Важливу роль у створенні фірми зіграла його дружина — Марія, яка була кваліфікованою швачкою та механіком.

Розуміючи недосконалість тогочасних підошов — шкіряних з металевими вставками, він підтримав революційні ідеї Віталі Брамані, засновника Vibram, який в цей час вивчав і розробляв підошви з гуми.

Еміліо, син Джозеппе, ріс з такою ж пристрастю до гір, допомагав виготовляти взуття своєму батькові, і поступово став його наступником. Він з дружиною вивів компанію на міжнародний ринок. За 35 років компанія Zamberlan вийшла на ринок Європи та світу, експортна частка її продукції склала 90%.

Тепер настала черга третього покоління - син Марко і дочка Марія керують родинною компанію. Вони успадкували від батьків захоплення горами, яке супроводжує їх на всіх етапах виробництва: від проектування до випробувань та розповсюдження взуття. За 80 років після початку Zamberlan представлена у більше ніж 40 країнах світу, і продовжує виготовляти традиційні моделі у Італії.

Zamberlan як і раніше знаходиться під управлінням сім'ї, якій вміло допомагає команда фахівців взуття, зберігаючи традиції якості, комфорту та зручності.

 

Історія фірми

 

1929

Джозеппе Замберлан розпочав свій власний бізнес. Через його велику пристрасть до гір, він намагався зробити все кращі та надійніші черевики. Підтримав революційні ідеї Віталі Брамані, засновника Vibram, що розробляв гумові підошви, які з часом замінили шкіряні з залізними вставками.

1967

Для японського ринку розроблено модель Fujiyama, яка виготовлялася протягом 40 років, оновлюючись і вдосконалюючись.

1970

Еміліо, син Джозеппе, перейняв місце батька і поступово перетворив відомого локального виробника взуття на національну і міжнародну компанію. Його дружина підтримувала його на всіх етапах розвитку фірми.

1973

Фабрика переїжджає з Schio в Pievebelvicino, біля підніжжя Малих Доломітів.

Відбулися перші закордонні продажі у Великобританію та Японію

1983

Використано нові підошви Multiflex та Biflex, виготовлені з еластичного і легкого пропілену.

1984

Нова модель Alpine Lite, що спочатку дуже популярна у Великобританії, а потім у багатьох інших країнах.

1985

В результаті багатьох досліджень Zamberlan реалізував нову техніку обробки шкіри Hydrobloc ®, яка зберігає природні дихаючі і водовідштовхувальні властивості шкіри.

1986

Разом з британськими клієнтами Zamberlan створив модель для жінок. Жіноче взуття Lady lite набуло великого успіху.

1988

Співпрацюючи з Vibram, Zamberlan розробляє ексклюзивну підошву - BIMESCOL, яка забезпечувала зчеплення з дорогою краще, ніж будь-яка інша підошва до цього.

1989

25 березня відкривається магазин “Zamberlan Mountainsport”

1990

“Discover the difference” стає офіційним слоганом компанії.

1992

Zamberlan виходить на ринок США.

1993

Zamberlan починає виготовляти черевики з революційною мембраною GORE-TEX.

1996

Нова модель Civetta GT, яка на довгий час стає бестселером.

1998

Zamberlan підтримує Карла Башбі (Karl Bushby), намір якого була самостійна піша кругосвітня подорож без зупинок.

1999-2000

Площу фабрики збільшено більше ніж двічі.

2000-2005

В цих роках виробництво перенесено у країни, де дешевша робоча сила. Однак виробництво основної традиційної колекції Zamberlan зберігається в Торребельвічино з позначою “Made in Italy”

2002

Марко і Марія, діти, які завжди були залучені до роботи компанії, переймають її кервіництво.

2005

Zamberlan підтримує Крістіану Кастанья (Cristina Castagna), наймолодшу італійку, що підкорила восьмитисячник.

2007

27 березня відкритий новий магазин площею 450 м.кв. Окрім взуття Zamberlan в ньому продаються і інші товари для активного відпочинку та гірських сходжень. Магазином керує Мара, наймолодша дочка Марко.

2008

Лука Вуєріч (Luca Vuerich), молодий і дуже перспективний альпініст починає випробування продукції Zamberlan.

На цей час в Zamberlan представлене у 40 країнах світу, експортна частка продукції досягає 90%

2009

Zamberlan святкує 80 років з часу заснування. З нагоди ювілею компанія спонсорує експедицію шістьох альпіністів, включаючи Марко Замберлан, на гору Барунце (7127м) у Непалі.

2010

Zamberlan отримав численні міжнародні нагороди, серед яких OUTDOOR INDUSTRY AWARD 2010 за модель Tofane та престижну відзнаку BACKPACKER'S GEAR GUIDE 2010.

2011

Відкриття Zamberlan XXL Climbing Centre з одним з найвищих скелелазних стендів у Європі.

2013

Черевики Crosser Plus GTX RR були відзначені найпрестижнішою нагородою в області спорядження для активного відпочинку - Backpacker magazine Editors’ Choice Award 2013.