AustriAlpin
AustriAlpin
Долина Штубай, яка знаходиться у самому серці Альп є місцем, де виробляється альпіністське спорядження фірми AustriAlpin. Продукція цієї компанії підкріплена вже понад сторічним досвідом виробництва і її справді можна назвати спорядженням світового рівня.

AustriAlpin

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 5

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Про AustriAlpin

  Долина Штубай, яка знаходиться у самому серці Альп (Австрія) є місцем, де виробляється альпіністське спорядження фірми AustriAlpin. Продукція цієї компанії підкріплена вже понад сторічним досвідом виробництва і її справді можна назвати спорядженням світового рівня.

  Завдяки тому, що серед людей, котрі працюють над розробкою та виробництвом спорядження AustriAlpin, є такі відомі спортсмени, як Beat Kammerlander, Gundi Kraft, Markus Grundhammer.

Особливості виробництва:

  • Спорядження та екіпірування тестується у технічно складних та гірських місцях.
  • Головна мета виробника – зменшити ризики травмування та уникнути будь-яких технічних проблем зі спорядженням.
  • Вся продукція визнана найкращою для ризикових видів спорту та має найвищий рівень за стандартами UIAA та CE.

 AustriAlpin пропонує широкий вибір кріплень, карабінів, спеціалізованого міцного одягу – всіх пристосувань, які допоможуть екстремальному спортсмену убезпечити свої заняття та якісно, ​​на професійному рівні займатися спортом.

  Команда компанії вкладає професійні знання та досвід у свою продукцію. Це дає змогу врахувати все до найменших аспектів, щоб спорядження AustriAlpin було на найвищому рівні згідно стандартів UIAA та CE.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023