Батончик енергетичний ОМ-НОМ родзинки - мак ЇDLO

27 грн
Де знаходяться:

Опис

Смачний енергетичний батончик родзинки-мак ОМ-НОМ від ЇDLO (український бренд). Батончики ОМ-НОМ для мандрівників розробляли теж мандрівники. Саме тому продукт максимально корисний і поживний. У його складі є вітаміни та мікроелементи, які додають сил і дозволяють швидко відновитися. Батончик дуже компактний, він не буде кришитися в дорозі. Зручно, що його пакування швидко відкривається однією рукою. У складі продукту – лише на 100% натуральні інгредієнти. У ньому немає перемеленої вівсянки чи рису, який часто використовують деякі виробники для того, щоб зробити продукт більшим і дешевшим. В ОМ-НОМ є лише частки добірних ягід і фруктів, а також горіхів. Саме вони додають енергії та добре смакують. Завдяки унікальній рецептурі та технології виробництва у батончику по максимуму збережені всі корисні складові. Обгортка ламінована, вона складається з трьох шарів, тому може надійно зберігати продукт протягом довгого терміну – 8 місяців. Це справжній виклик для багатьох ринкових пропозицій, враховуючи, що в батончику зовсім немає консервантів. Варто зберігати в сухому приміщенні за температури, яка не перевищує +25 °С.

Застосування: гірські походи, перекус під час подорожі за кермом чи занять спортом (наприклад, катання на сноуборді чи лижах).

Характеристики:
Білки: 9,62 г
Жири: 34,13 г
Вуглеводи: 52,97 г
Енергетична цінність: 459,6 Ккал/100 г
Вага: 50 г
Термін придатності: 8 місяців

Склад: темні родзинки, волоський горіх, макове насіння, соняшникове насіння. Для виготовлення батончика використовувалися лише натуральні продукти. У складі відсутні консерванти та ГМО.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення