Оплата частинами від моно, безкоштовна доставка велосипеда від нас

image

Влітку велосипед – це твій найкращий друг. З ним класно поїхати в парк, щоб сховатися від пекучого сонця, чи запланувати довгу мандрівку або міні-подорож до свого місця сили.

А щоб поїздка була комфортнішою та безпечнішою – зібрали тут велоаксесуари, що стануть в нагоді.

Рюкзаки це “маст хев” для поїздок по місту або на роботу. Велофанати зацінять місце під шолом і зможуть обрати потрібний об’єм рюкзака, щоб помістилось усе необхідне.

У велосумки легко поміщаються інструменти, одяг і різноманітне спорядження: гамак, пальник з балоном, горня, канапки. В рюкзаку буває важко це все возити: пітніє спина і болять плечі. Сумки ж розвішуєте на раму, кермо чи під сідло – і мчите легесенько.

Шолом треба обов’язково, від нього залежить ваше здоров’я і життя. Тому єдине питання – який вибрати: той що для міста, гір чи універсальний?

На швидкості в очі часто залітає все, що не треба: мухи, земля, гілки, камінчики. А ще сліпить сонце і надуває вітер. Тому від зовнішніх подразників обирайте спеціальні легкі велоокуляри які захищають очі та зручно тримаються на обличчі.

Підтримувати водний баланс важливо будь-де. Під час поїздки на велосипеді варто підібрати флягу, з якої зручно пити на ходу, щоб не зупинятись.

В темну пору підсвічуйте дорогу перед собою та будьте помітними для інших учасників дорожнього руху: так буде безпечніше для всіх. Багато фар і мигалок заряджаються через usb, мають захист від вологи та фіксуються на велосипеді за лічені хвилини.

Коли змінюєш покришки – відчуваєш свій байк по-новому. Допоможемо підібрати вам гуму для міських, гірських і гревел велосипедів.

Ми не можемо на 100% гарантувати, що ваш велосипед не поцуплять, але наявність велозамка в рази зменшує таку ймовірність. Маємо U-lock, ланцюгові, сегментні та тросові замки від брендів Abus, KLS 4, Onride.

Найкращий подарунок для велосипедиста це якась велодрібничка. Можна обрати щось функціональне, наприклад, насос, або щось “на модному” захист ліктів, щоб не відчувати спеки і не обгоріти на літньому сонці.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024