Cannondale

Про Cannondale

Заснована у 1971 році в США на горищі над ангаром Джо Монтгомері, компанія Cannondale почала свою діяльність з виробництва рюкзаків та екіпування. Ім’я було вигадане на честь найближчої залізничної станції. А першим виробленим колісним транспортом став велопричіп. Він же став першою інновацією Cannondale у велосвіті.

 

велосипед Cannondale 1

 

Ось як розробники відгукуються про свій бренд:
Ми завжди з пристрастю ставимося до свого діла. І завжди ставилися. Наша пристрасть не лише в тому, щоб створювати іноваційні та високопродуктивні велосипеди, а ще й в тому, щоб отримувати позитивні враження від велосипеда. Інакше кажучи, проявляти турботу. Ми турбуємося про наші продукти, ми турбуємося про наших клієнтів, ми турбуємося один за одного. Ця позиція принесла нам багато прихильників по всьому світу. Вже чотири десятиріччя це приносить нам задоволення. Кожен день.»

 

велосипед Cannondale 2

 

Це перша у світі велокомпанія, яка створила алюмінієву раму з малою вагою та ефективною жорсткістю, саме вона стала стандартом для інших компаній. У Cannondale ніколи не боялися експериментувати. Так, наприклад, компанія випустила SuperV — велосипед, дизайн якого був визнаний одним з найбільш оригінальних. Він отримав нагороди з дизайну та механіки від Business Week та Popular Mechanics. Від 1971 року і до сьогодні компанія продовжує розвиватись, створювати, надихати та імпровізувати для запеклих велоаматорів, гонщиків і початківців.

 

велосипед Cannondale 3