Шолом Abus MountX

1 918 грн
Доступні кольори:
Розміри:
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу.
Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання клею) гарантує оптимальний захист від ударів. Міцне верхнє покриття шолома захищає також і нижній кант із абсорбуючого матеріалу.
Для найкращого провітрювання та охолодження система вентиляції включає 8 впускних та 7 вихідних отворів, поєднаних глибокими повітряними каналами.
Система регулювання ABUS ZoomLite вирізняється мінімальною вагою і дозволяє легко коригувати розмір шолома. Додаткові регулювання доступні за допомогою м’яких ремінців із точними фіксаторами. Звичайно, всі елементи підкладки знімаються для чистки та прання. З'ємний візор. В передні вентиляціцні отвори вбудована сітка для захисту від попадання комах. Задля більшої безпеки вночі шолом має вбудований задній ліхтарик. Пасивну безпеку забезпечують великі та ефективні світловідбиваючі вставки.

Особливості:
- 15 вентиляційних отворів для вентиляції та продування
- технологія In-Mold
- антибактеріальні вставки
- з'ємна підкладка, можна прати
- з'ємний візор
- просте і швидке регулювання на голові

Технічні характеристики:
Розмір: S (48-54 см) та М (53-58 см)
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення

Ми рекомендуємо