Функціональна шерстяна білизна Lasting Woolsens

Шерсть Merino "superfine" Woolsens одержують від спеціально вирощуваних овець, які живуть в Австралії. Завдяки діаметру волокна 16 мікрометрів (мікронів, μм), ця шерсть Merino володіє набагато кращими ізоляційними властивостями і повітропроникністю, ніж звичайна шерсть. Вона набагато м'якша і ніжніша на дотик. Завдяки унікальному натуральному складу шерстяного волокна білизна Woolsens запобігає розвитку бактерій і не має запаху навіть після довготривалого використання. Білизна Woolsens спеціально оброблена для можливого висушування в сушильній машині. 

 

Woolsense м


Головна причина, чому варто вибрати шерстяну білизну Woolsens: 
- 100% натуральний матеріал 
- висока повітропроникність 
- максимальний комфорт завдяки відмінному вологовідведенню 
- м'яка шерсть Merino не колеться і не викликає свербіж 
- відмінна теплоізоляція завдяки великій кількості дрібних повітряних кишень між волокнами 
- плоскі шви для високого комфорту 
- натуральне шерстяне волокно має більш високу вогнетривкість в порівнянні з синтетичними волокнами 
- чудова обробка трикотажу і висока еластичність забезпечує ідеальну рухливість 

Light 160 г — гладкий м'який трикотаж 

Light160
Вироби з цього трикотажу годяться в якості першого шару одягу, який прилягає прямо до тіла, або як одного шару в літній сезон. Приємний на дотик матеріал відрізняється високою повітропроникністю і легкістю. 

Medium 180 г — ребристий трикотаж 
Цей трикотаж відрізняється високою розтяжністю і забезпечує вільну рухливість. Підходить для всіх видів спорту, в тому числі і зимових в якості нижнього шару. 

Heavy 220 г - трикотаж "Interlock" 
Heavy220

Теплий трикотаж з шерсті Merino з волокном діаметром 16 мікрон годиться в якості першого або другого шару. 

Double heavy 260 г - трикотаж "Double Face" 

Double heavy 260

Двошаровий трикотаж годиться в якості першого шару при холодній погоді або другого шару при морозі.

woolsens-lasting-merino-uld м

 

Звичайна шерсть з діаметром волокна 30 мікрон у більшості людей викликає неприємні відчуття при дотику. Білизна з шерсті Merino з діаметром волокна 18 - 22 мікрон більш приємна, ніж білизна зі звичайної шерсті, але іноді Ви відчуваєте, що Вас щось кусає. Білизна Woolsens виготовлена з ретельно обраної шерсті Merino "Superfine" з діаметром волокна всього 16 мікрон. Це найм'якша шерсть Merino, яку в даний час виробляють тваринницькі ферми. Виберіть і Ви найкраще від нашої природи і скористайтеся відмінними властивостями шерстяних матеріалів без неприємних відчуттів, а лише з комфортом. 

Merino wool – високоякісна тонка пряжа з шерсті австралійських овець-мериносів гарантує відмінні теплові характеристики, суху шкіру і контроль над вологою. Крім того, ця пряжа швидко вбирає вологу і не дратує шкіру.

Arles Merino sheep (ram) (5 years old)

 

Переваги шерсті Merino:

М’яка, шовковиста на дотик – діаметр волокон найм’якших типів шерсті Merino (“Superfine”) становить 16 мікро метрів (мікронів), тобто 0,016 міліметрів. Для порівняння: діаметр людської волосини становить 100 мікрометрів.
Терморегулюючі властивості – вовняні текстильні матеріали створюють на поверхні тіла мікроклімат, який запобігає швидкому проникненню зовнішнього повітря до поверхні тіла – холодного взимку (шерсть “гріє”) або теплого літа (шерсть “охолоджує”).

Відведення поту – поверхня волокон гідрофобна, відштовхує піт. Піт випаровується або затримується (наприклад, в іншому шарі одягу), вбирається всередину волокна, яке, навпаки, є гідрофільним. Внутрішня частина волокна шерсті здатна вбирати вологість до 30% своєї ваги, при цьому не відчувається, щоб волокно було вологим або холодним. Навіть повністю “просочене” волокно залишається сухим на дотик і разом з тим не втрачає своїх терморегулційних властивостей.

Повітропроникність – вовняний текстильний матеріал і при щільній структурі володіє хорошою повітропроникністю (“дихає”). Дана властивість одночасно дозволяє волозі з волокон швидко випаровуватися. Повітропроникність забезпечує нерівномірна структура поверхні вовняного волокна, яке утворено мікроскопічними лусочками.

Антибактеріальні властивості – шерсть на 90% складається з протеїну (кератину), пов’язує шкідливі речовини, включаючи віруси і бактерії, обмежує їх розпад і розмноження. Шерстяний одяг навіть після багаторазового використання не має запаху. У разі необхідності шерстяний одяг досить провітрити, щоб можливі запахи зникли самі.

Шерсть антиалергенна – немає відомостей про будь-які алергічних реакціях на шерсть (увага, не плутати з так зв. “Алергією” на шерсть, коли люди з чутливою шкірою відчувають дискомфорт при носінні одягу з вовни звичайної, з великим діаметром волокна в мікронах). Шерсть Merino “extra fine” або “Super fine” (16 мікрометрів) – м’яка, шовковиста на дотик, тому її можуть носити навіть завзяті противники вовни.

Шерсть захищає від УФ-випромінювання – багато синтетичних волокон від такого випромінювання захищають погано або не захищають взагалі.

Пустотілі волокна – шерсть вовна – це натуральне пустотіле волокно.