Гаманець Fjallraven Travel Wallet

1 772 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Чудовий аксесуар, котрий знадобиться у подорожі. Travel Wallet – універсальний гаманець, у якому помістяться не лише гроші і кредитні карти, а й паспорт, ручки та квитки. Виготовлений зі зносостійкої тканини G-1000 HeavyDuty, гаманець служитиме багато років та надійно захищатиме вміст від вологи.

Особливості:
- тонкий та компактний
- виготовлений зі зносостійкої та міцної тканини G-1000 HeavyDuty
- тканина водостійка, швидко сохне
- відділення для ручок з елементами натуральної шкіри
- дуже вмісткий

Технічні характеристики:
Вага: 140 г
Розміри: 12х22х2см
Матеріал: G-1000 Heavy Duty Eco: 65% Polyester, 35% Cotton. G-1000 Lite Eco: 65% Polyester, 35% Cotton

Інструкції з догляду: виріб варто очищувати м‘якою щіткою з теплою водою. Для підвищення водостійкості матеріалів можна використати Гренландський віск.

Технології:
G-1000 – основний матеріал у Fjallraven, який виробник використовує у всьому: від рюкзаків до штанів та курток. Це щільно виткана тканина, що на 65% складається із поліестеру та на 35% з бавовни. G-1000 – щільний, зносостійкий матеріал, який завдяки використанню ґренландського воску адаптується до різних кліматичних умов. Тканина має високі показники повітропроникності, водо- та вітрозахисту. При правильному догляді одяг та спорядження з G-1000 надійно служитиме багато років у всіх Ваших пригодах.
 G-1000 Heavy Duty – ще міцніший матеріал, просочений воском з обох сторін. У нього менші показники повітопроникності, оскільки використовується для продуктів, де пріоритетом є зносостійкість.
G-1000 Heavy Duty Eco – екологічна версія G-1000, вироблена з переробленого поліестеру та органічної бавовни.
Ґренландський віск, виготовлений із суміші бджолиного воску та парафіну, є простим, натхненним природою рішенням проблем, що виникають під відкритим небом. Віск надає вітро- та водозахисні властивості тканині.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення