Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 6

418 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:
Користуються
1 працівників Gorgany

Опис

Мандрівникам в дорозі важливо захистити речі від вологи та добре впорядкувати вміст рюкзака / багажу - в нагоді стануть нові легкі гермомішки від Osprey. Виготовлені з силіконізованого нейлону ripstop у яскравих кольорах, вони надійно захистять речі, а також їх легко буде знайти у найтемніших глибинах рюкзака. Для різноманітного спорядження та потреб можна обрати не тільки різні кольори, але й найоптимальніший об'єм для ваших потреб - 3 л, 6 л, 12 л, 20 л, 30 л.

Гермомішок має проклеєні шви, надійно закривається шляхом щільного згортання верху та фіксується фастексом. Квадратна форма є більш зручною для оптимізації внутрішнього простору рюкзака.

Особливості:
- світловідбиваючі елементи
- водонепроникна застібка, закривається шляхом щільного згортання верху та фіксується фастексом
- водонепроникний матеріал та проклеєні шви
- квадратна форма для оптимізації внутрішнього простору рюкзака
- петелька в нижній частині

Технічні характеристики:
Матеріал: 40D Nylon Ripstop
Об'єм: 6 л
Вага: 0,03 кг
Розміри: 280 х 180 х 100 мм
 

Команда Gorgany використовує

Олена
Менеджер відділу турботи про клієнта
Офіс Gorgany

Гермомішок придбала в першу чергу не як захист від вологи, бо ж їхала в мандрівку містами Європи, а саме як прекрасну альтернативу гамірним кульками, які не тільки не естетичні, та ще й шкодять екології. Захист від надмірних опадів мені ще треба буде протестувати, але Osprey не з тих виробників, які не відповідають заявленим характеристикам.

Для триденної мандрівки 6-ти літрів вистачило для всіх речей для двох мандрівників. Звісно, брався мінімум, так як авіакомпанії урізали норми безкоштовно провезення багажу. Але насправді виявилося, що і такої кількості речей достатньо.

Обрала яскравий колір, який чудово гармоніює із внутрішньою частиною мого улюбленого Flare. Гермомішок має прямокутну форму, тож досить ергономічно вміщується в рюкзак. Внизу гермомішка є петелька для підвишування чи зручного доставання з рюкзака, в разі якщо гермомішок розвернувся всередині.

Це одна з тих речей, які роблять мандри комфортними та приємними.

Відгуки 5

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення