Зоряна
Менеджер гуртового відділу

Завдяки горам Зоряна відчуває, що можливості є більшими від очікувань, варто лише вірити у себе та власні сили. Має найбільш яскраві спогади  про "неймовірно-фантастичні захід та схід сонця на Мармаросах та Свидовці".

Відгуки про товари на сайті

Рюкзак Osprey Kyte 46

Зоряна

Це мій другий рюкзак зі сімейства крилатих Osprey й моя друга велика оспреївська любов:)

Перший купляла для використання у місті, до вибору другого я підійшла дуже прискіпливо, бо для мене важливий комфорт та зручність у багатоденних походах.

Що я дуже зацінила:

  • зручна спинка яка круто працює у тандемі зі стегновим поясом. За перший день "ми пробігли" понад 30 км з рюкзаком, але моя спина не відчула;
  • жодного дискомфорту за рахунок крутої вентиляції і хорошої фіксації на бедрах;
  • вертикальний доступ до основного відділення за рахунок бічної блискавки (зникла потреба витрачати час на пошук потрібної речі , що як завжди, прихована на самому дні рюкзака );
  • дуже зручні кишені на поясі для усяляких смаколиків або для телефона, повербанку.;
  • два варіанта завантаження пляшки з водою у бокову кишеню( відтепер не потрібно зупиняти, щоб знімати рюкзак та достати воду, це все можна дістати зручно самому, однією рукою);
  • дуже сподобався свисток (моїм друзям було зрозуміло по сигналу де я є))).;

Чудовий рюкзак одним словом!

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.