Юлія
Менеджер з комунікацій

Подорожі надихають Юлію, бо під час них ти нарешті перестаєш жити синдромом відкладеного життя, і починаєш насолоджуєшся кожним моментом. Тут і зараз. Навіть якщо у тебе є конкретний маршрут, кінцеві точки призначення, ти не намагаєшся досягнути їх якомога швидше (як це часто буває у буденності), і не сподіваєшся, що їх досягнення зробить тебе щасливішим.  Адже ти і є вже щасливий. Також - це новий досвід, який захоплює, надихає, розкриває у тобі душу романтика і наводить на думки, що ти живеш у різноманітному, прекрасному, навіть грандіозному світі. І його треба досліджувати!

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.