Марія
Адміністратор магазину Gorgany у Івано-Франківську

"Вважаю, що подорожі - це не тільки класні моменти та нові фото в інстаграм, а й чудова можливість пізнавати себе та людей, котрі поруч, вийти із зони комфорту. Особливо подобається той момент, коли попри втому від пройдених кілометрів відчуваєш легкість і задоволення собою. Це кайф."

Відгуки про товари на сайті

Черевики Zamberlan Quantum GTX

Марія

Моя найкраща покупка восени, і це без перебільшень, чесно :)

Взуття у якому гуляю містом, майже щодня ходжу на роботу, а ще піднімалась на Говерлу разом із кішками (варто врахувати, що кішки потрібно брати універсальні, адже у черевиків немає спеціального ранта для автоматичних).

Завдяки мембрані gtx та у тандемі зі шкарпетками Lasting WHI чи WSM нога не потіє, що дозвоняє відчувати себе комфортно за будь-яких обставин.

Для догляду використовую водовідштовхуючий спрей Zamberlan Hydrobloc Conditioner.

Черевиками задоволена, адже однаково зручно почуваю себе в них йдучи в магазин по продукти чи намотуючи десятки кілометрів в горах.

А ще, як і більшість дівчаток, звертаю увагу на дизайн взуття. У цьому плані Zamberlan також не підвели, адже черевики стильно виглядають як із лижною, так із міською курткою.

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.