Оля
Продавець-консультант магазину Gorgany у Івано-Франківську

Посеред мальовничих гірських масивів, Оля черпає гармонію, якої так не вистачає у світі технологій, тому гори для неї - це своєрідний антидеприсант. Гори допомагають пізнати себе, випробувати на міць людей які знаходяться поруч. Звідти ніхто не повертається таким як був раніше. У власну скарбничку мандрівок Олі уже потрапили Українські Карпати. Вона також мріє провести невеличку частину життя в пошуках себе на американській стежці Аппалачі, кочуючи світом і пізнавати культуру інших країн.

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.