Оля
Керівник відділу турботи про клієнта

“Outdoor для мене – це спосіб життя, а не спорт чи ціль, яку потрібно досягнути. Навіть на висоті 1408 м ти відчуваєш себе на вершині світу. Краєвиди, від яких захоплює подих. Завжди у мандрах зустрінеш хороших людей (мені так щастить)”.

Відгуки про товари на сайті

Рюкзак Osprey Sirrus 50

Оля

Брала рюкзак для декількаденних походів, як влітку так і взимку. Одні позитивні враження. Спинка сіла чудово.

Три входи: нижній доступ відокремлений перегородкою, верхній вхід та бічний. Зручно та швидко дістати будь що з рюкзака.

Кишені на стегновому поясі місткі: перекус, телефон (5.2"), зеркальце, горнятко (Wildo) зручно поміщається і не створює дискомфорту.

Передня кишеня на фастексі дуже містка+ додатково є вхід на блискавці для речей, які потрібно тримати під рукою, але особливо страшнувато загубити)

Вибирала рюкзак дуже довго. Задоволена вибором на всі 100%).

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.