Галина
Головний бухгалтер

Галина любить проводити відпустку у мандрах. Адже так відкриває для себе нові країни і континенти, сучасні міста і руїни стародавніх. Каже, що у подорожах як ніде насолоджується живописними місцями або просто виходом зі звичної зони комфорту: “Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший спосіб життя, зустріти різних людей, спробувати різну їжу, послухати різні музичні ритми і зробити багато фотографій. Для цього кожен раз обираємо зі сім’єю і друзями нові країни. Узимку полюбляємо кататися на лижах, милуватись гірськими краєвидами… І все це звичайно під хорошу музику".

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.