Петро
Менеджер проектів, дизайнер

Спеціалізується у темі вело і трекінгу. Якось він мандрував пішки Кримом у серпні (спекотно, мабуть було ;). Мандри любить за те, що там немає інтернету, майже немає людей, зате є природа ;)

Відгуки про товари на сайті

Кросівки Zamberlan Intrepid RR

Петро

Кілька слів про досвід користування кросівками. Давно шукав щось зносостійке для міста у міжсезоння серед туристичних брендів, проте трохи менш спортивного вигляду. Мої старі кросівки Zamberlan стопталися трохи менше ніж за 5 років постійного використання, сподіваюся тут буде не менше.

Обрав модель у сірому кольорі. Вони позиціонуються як кросівки для трекінгу по скелястій місцевості і міста, що, конкретно для Львова, взагалі прекрасно, оскільки тут є і те, й інше)

Перших декілька днів спеціально стрибав усіма калюжами, що бачив дорогою на роботу/з роботи (так - тут немає мембрани, проте для міста вона мені й не потрібна). Поки не мокнуть й не втрачають вигляд.

Підошва виявилася дещо жорсткішою, ніж я очікував, проте я вже звик, ноги дискомфорту не відчувавли від початку. На мокрій бруківці не ковзають.

Подовжена шнурівка прекрасно справляється з своїм основним завданням, а оскільки самі отвори під шнурки зроблені просто у замші (без металевих люверсів) - завдяки збільшеному тертю це дозволяє шнурувати різні зони кросівка з різним зусиллям, і він їх “памятає”, що мені дуже сподобалося.

Єдине що треба зважати на розмірну сітку - зазвичай я ношу 45 розмір, а ці лягли 46. Попередня модель кросівок Zamberlan була 45р, тому тут все від моделі залежить.

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.