Нестор
Продавець-експерт магазину у Львові (вул. В. Великого)

Якщо вам треба вибрати велоаксесуар, рюкзак, кросівки для бігу чи питну систему – звертайтеся до Нестора. У 2014 році Нестор переміг на Gorgany Race, найбільших пригодницьких перегонах в Україні, у класі вело.

Відгуки про товари на сайті

Трекінгові палиці Fjord Nansen Gravel

Нестор
Трекінгові палиці одна з найпотрібніших речей під час ходьби по горах, особливо в кількаденних мандрівках. Саме ця модель має найдоступнішу ціну серед більшості палиць високої якості.
Gravel мають багато переваг, а саме:
  • надійні, не зламаються одразу а служитимуть роками;
  • зручні у використанні — просто налаштовувати під свій ріст, легко регулювати висоту під час ходьби;
  • зручні і зрозумілі ручки з гуми, не потрібно хвилюватися що з ними щось трапиться, не потрібно шукати безпечного місця для них, коли захочете собі сісти перепочити на маршруті, можна класти їх будь-де, нічого їм не станеться;
  • надійні петлі для зап'ястя, які легко регулювати;
  • гострий наконечник зроблений із надміцного сплаву, так як і у всіх паличках високого класу;
  • відносно невелика вага (584 г за пару).
Як для фанового походу Карпатами з друзями, так і для амбітного соло сходження на гору Парашка :), і там і там вони чудового підійдуть і зовсім не стануть слабкою ланкою серед вашого спорядження. У комплекті є кільця для походів взимку по снігах, а також трошки менші — всесезонні кільця, які можна використовувати для походів з весни по осінь, та й навіть взимку, якщо не передбачається особливо глибокого снігу.
Загалом якість палиць супер і за дуже невеликою ціною, а коли тримаєш їх в руках то відчувається їх надійність і впевненість у тому, що річ дійсно не підведе.