Володимир
Керівник магазину Gorgany у Києві

Експерт з легкохідного спорядження та мультипаливних пальників: “Еспертність досягається лише з досвідом використання спорядження, в мене його вистачає, і мене цікавить ця тематика”.
З цікавих мандрівок називає: солопохід по Ельбурсу в Ірані, а також автостопні місячні "експедиції" (Великі Прогулянки) по Європі та Азії, на разі таких було 5 (4 в парі, 1 соло). “Для мандрів у мене причина одна і вона є основною (всі решта дотичні) – це емоції і враження, які надихають після повернення додому, а їх викликати може все що завгодно: гарні краєвиди, нові знайомства чи просто розуміння, що я зробив це! А такого в мандрівках завжди вдосталь”

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.