Сергій
Комірник магазину Gorgany у Києві

Починав свій шлях у горах Криму та наразі відкриває для себе стежки українських Карпат. І зовсім не планує на цьому зупинятися!

Переконаний, що кожна подорож перш за все дарує досвід, яким хочеться збагачувати власне життя знову і знову.

Відгуки про товари на сайті

Намет Turbat Shanta

Сергій

Оптимальное соотношение веса, удобства, а также такого немаловажного параметра, как цена.

Время одиночной установки палатки с системой хаба, в отличии от стандартных двух дуг существенно уменьшается, а главное, сам процесс можно назвать приятно-медитативным)

Отдельно радует наличие достаточного кол-ва внутренних карманов и сам простор внутреннего пространства. В первую очередь длинна палатки, которая позволяет мне растянуться с комфортом(при 174см роста), а, к примеру, девушка ростом 155 лёжа ещё и ручки может вытянуть над головой)

В ширину же просто ложатся две ижевки, что позволяет с комфортом отдыхать паре человек, или даже трем человекам, которые не стесняются :)

Рюкзаки без проблем умещаются в тамбурах, либо ложатся в ноги.

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.