Альона
Керівник розподільчого центру

Порадить вам, як не взяти зайвого у свій наплічник у похід, а також як підібрати зручне взуття і одяг для походів. Навесні 2016 Альона здійснила свою велику мрію – побувала в Перу. А також самостійна поїхала у соло-подорож у Словенію.
“Мандри – це стиль життя. Короткі одноденні на найближчу гору в Карпатах чи великі подорожі за океан – неважливо, головне – це дорога, шлях, який можна розділити з близьким другом або навпаки познайомитись з кимось новим. Мене подорожі роблять кращою людиною, дозволяють зосередитись в житті на важливих речах, думати, дізнаватись щось нове та цінувати людські стосунки, не звертати увагу на дрібні негаразди”.

Відгуки про товари на сайті

Рюкзак Osprey Kestrel 58 (2018)

Альона

Рюкзак дуже сподобався. Зручний, гарно припасовується до моєї спини та розподіляє навантаження — спина та плечі не болять, нічого не тисне. Брала його вже в кілька походів Карпатами.

Великий клапан з місткими кишенями — туди можна покласти весь посуд для походу, пальник, цукерки і ще багато дрібниць.

Окрім верхнього та нижнього входів має ще додатковий бічний вхід на блискавці, що є надзвичайно зручно, адже тепер я не думаю про те, що мені знадобиться перш за все і що мені покласти на дно, що всередину, а що зверху — просто все компактно пакую і легко будь-коли можу в поході дістати необхідні речі :)

Нижні стропи мають достатню довжину, щоб причепити пінний килимок. Єдине до чого потрібно звикнути — це стяжка головного відділення під клапаном — вона не є стандартною.

При виборі рюкзака не брала аналог для жінок Kyte, бо особисто для мене під час примірки підійшов Kestrel. А також в жіночій колекції є моделі 36, 46 та 66, а для мене оптимальний об’єм для походу 50+ л.

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.