Богдан
Продавець-консультант магазину Gorgany у Львові (вул. Гнатюка)

Есперт з туристичного спорядження у багатьох напрямках але його найулюбленіша тема - це вибір комфортної спальної системи для ночівлі у наметі, а саме професійний підбір спальників та килимків.
Серед його особистих аутдор-досягнень: зустріч сходу сонця 1 січня 2016 року на Попі Івані Мармароському та мандрівки автостопом майже усією правобережною Україною. Подорожувати любить бо є можливіть милуватися красою нашої планети, а також щоб краще розуміти себе після таких мандрівок.

Відгуки про товари на сайті

Рюкзак Osprey Hikelite 26

Богдан

Користуюсь даним рюкзаком з середини жовтня 2018. За цей час він побував зі мною в 5 одноденних мандрівках Карпатами. Окрім цього, використовую його щоденно і в місті, оскільки мій попередній міський рюкзак “став” дуже незручним після Hikelite’у:-)

Плюси:

  • повністю вентильована спинка (чудово для різноманітних активностей в спекотну пору);
  • наявність накидки від дощу (думаю, що тут не потрібно розписувати;-));
  • вага (з врахуванням каркасної спинки і накидки);
  • наявність стегнового поясу, який можна зняти (важливо для трейл рану чи велоспорту);
  • наявність строп стяжок (за верхні можна й велошолом закріпити, хоча рюкзак і не позиціонується як вело);
  • петлі для трекінгових палиць;
  • ціна (цілком демократична за такий “фарш”).

Мінуси (куди ж без них):

  • відсутність металевої горизонтальної планки посередині спинки як в Levity чи Exos/Eja (якщо максимально навантажити hikelite, то задня тканинна стінка може прогнутись до натяжної сітки і це погіршить вентиляцію, а горизонтальна планка завадила б цьому);
  • дуже жорсткий матеріал на під натяжною сіткою (при носінні рюкзака з футболкою з бавовни, від останньої можуть “вириватись” шматки матеріалу, як показано на одному з фото), тому будьте обережні.

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.