Олег
Адміністратор-касир магазину Gorgany у Києві (вул. Антоновича)

Допоможе обрати найоптимальніший наплічник для подорожі, порадить що потрібно і що не варто брати новачку на різні пригодницькі перегони. Мандрувати любить через те, що є можливість отримати нові враження. Його захоплюють подорожі в усіх можливих форматах: гори, печери, сплави та різноманітні пригодницькі перегони схожі на Gorgany Race.

Відгуки про товари на сайті

Кросівки Salewa MS Multi Track

Олег

Підбирав собі універсальні кросівки на місто/легкі походи та заходи типу Горани рейс, в результаті зупинився на даній моделі. Про підошву - в міру агресивна щоб не стертись на асфальті за кілька місяців, проте достатньо, щоб в дощ спускатись по крутих кам'яно-болотистих схилах і не боятись полетіти вниз.

З приємних штук - при надійній фіксації стопи величезний простір для пальців, хороша амортизація, швидка шнурівка. Про використання в максимально паскудну погоду - кросівки мокнуть моментально, але практично моментально сохнуть, і оскільки в походах, куди вони беруться, я постійно рухаюсь то мокрі ноги не створюють жодного дискомфорту (при добре підібраних шкарпетках).

Чому версія без мембрани? Бо завжди набираю воду через верх і мембранні так швидко б не підсихали. Чому не повноцінні кросівки без сіточки за з обрезинкою? Знову ж таки ви завжди знайдете де набрати води через верх та не забувайте про різницю у вазі.

В цілому - відмінний вибір якщо ви починаєте ходити різні марафони (саме ходити - для бігу краще підійдуть інші моделі, наприклад salewa ultra train), та не хочете витрачатись на ще одну пару кросівок для міста.

Рюкзак Osprey Hikelite 26

Олег

Легкий та зручний рюкзак для повсякденного використання та подорожей/легкого трекінгу. Про місто - вага та габарити близькі до ідеальних, пояс знімається, ноутбук 13" спокійно влазить (а коли в рюкзаку тільки він верхні та нижні стяжки запобігають будь-якому колиханню).

З мінусів міських - відносно жорсткі змійки, маленька кишенька нижче великої - коли рюкзак пустий гаманець телефон та всяка інша нісенітниця провалюється назад.

Також відсутні петельки які направляють стропи лямок (як у stratosів), їх, власне, ніде окрім стратосів нема, а стропи на ходу бовтаються (у місті ви не будете постійно ходити з поясом та чіпляти стропи до нього).

Про походи - ідеальний 26 л рюкзак - зручна вентильована спинка, жорсткий каркас, рейнкавер у комплекті. За 3 тисячі просто бомба. А ще загляніть уважніше у маленький відділ біля карабіна для ключів - знайдете там ще одну міні кишеньку.