Назар
Продавець-консультант магазину Gorgany у Івано-Франківську

Назар з дитинства подорожує Карпатами, в його колекції мандрівок: зимова Чорногора, Свидовець та більша частина центральних Горган. З 2015 року учасник різного типу трейлів та мультигонок. Призер Gorgany Race 2017 в класі спринт. Експертно допоможе у виборі наметів та килимків. Мандрувати любить через те, що на його думку, тільки в горах людина пізнає себе та інших. Подорожі надихають Назара та дають наснаги на нові звершення, він мріє підкорити одну з найвищих точок Європи - вершину Матергорн.

Відгуки про товари на сайті

Це другий мій досвід з брендом Zamberlan і другий раз я задоволений. Дуже зручні черевики, чи правильніше - високі кросівки. На нозі легесенькі, дозволяють швидко і легко йти.

Перші мої черевики, які не треба було розношувати перед поїздкою в гори. Не впевний, чи можу рекомендувати це іншим, але в моєму випадку було все чудово - взув і ніби вже давно в них ходжу.

З нюансів: базово це все-таки кроси і підовша в них досить м'яка. На кам'янистих, скельних маршрутах чи снігу хочеться жорсткішої "зубатішої" підошви. Але в Карпатах, в Горганах в них абсолютно ок.