Європейська сертифікація спальників EN12537

Температурна шкала, сертифікована відповідно до європейського стандарту EN13537 

Сертифікована температурна шкала спальних мішків Trimm затверджена акредитованою тестовою лабораторією, що проводила тестування спальників згідно з новим європейським стандартом EN13537

Вимірювання відповідно до стандарту EN13537 припускають, що спальні мішки сухі. Вологість істотно знижує термоізоляційні властивості. Вологий матеріал збільшує температурні втрати до 24 разів у порівнянні з сухим. Ізолюючий матеріал може вбирати вологу як зсередини (дихання, потовиділення), так і зовні (вологість навколишнього середовища). 

 

Text - Екстремальна температура - мінімальна температура, при якій звичайна жінка може перебувати протягом 6-ти годин без ризику загинути від переохолодження. 

 

Tlim - Нижня температура - температура, при якій звичайний чоловік може спати протягом 8-ми годин в "позі зародка" не прокидаючись. 

 

Tcomf - Температура комфорту - температура, при якій звичайна жінка може спати комфортно в розслабленій позі. 

 

Tmax - Верхня температура-температура, при якій звичайний чоловік може спати без надмірного потовиділення. Передбачається, що капюшон спального мішка не одягнений, блискавка розкрита, руки знаходяться зовні спального мішка.