Магазин Gorgany, Київ (вул. Антоновича)

Ми раді повідомити, що дружня спільнота магазинів Gorgany поповнилась новеньким магазином у самому центрі Києва - на вулиці Антоновича, 14!
Графік роботи
Пн.-Сб.: 10:00-20:00
Нд.: 11:00-18:00
Телефони
Міський
(044) 334-32-95
Kyivstar
(068) 393-43-73
E-mail
k2@gorgany.com
Магазин зовні
Тут ви можете приміряти та придбати будь-яке туристичне спорядження: одяг та взуття, намети і спальники, спорядження для альпінізму та лижних мандрівок, широкий вибір рюкзаків, їжу для походів, безліч аксесуарів для активного відпочинку і ще багато чого цікавого та корисного для незабутніх мандрів.
Торговий зал магазину Великий вибір рюкзаків
Окрім цього в магазині є декілька інтерактивних зон, де спорядження можна безпосередньо приміряти та випробувати. Зокрема є схил із камінням для тестування трекінгового взуття; стінка для скелелазіння; слеклайн; зона для тестування килимків. Навіть є місце, де можна випробувати гамак (чи просто полежати =) )
Тестування самонадувних килимків Гамак та слеклайн Стінка для скелелазіння
Але головна особливість магазину на Антоновича 14 - це можливість проводити заходи, зустрічі, лекції та інші активності у самому центрі Києва. Ми прагнемо створити тут простір, де відбуваються цікаві події, куди приходять неординарні спікери, де збираються однодумці, мандрівники та мандрівниці.
Подія в магазині
Також ми відкриті до співпраці і готові створювати класні події разом із вами. Тому якщо ви маєте ідеї, пишіть нам.
Будемо раді бачити вас за адресою м. Київ, вул. Антоновича 14!
До зустрічі!