Казанок Primus PrimeTech Pot 1,3 л

В наявності
Артикул
222.0268
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
3 467 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Ефективний казанок на 1,3 літри для похідної печі від Primus. Важливо, щоб пальник у поході міг використовувати кожен грам палива. Тому ідея казанків PrimeTech полягає в їхній ефективності. Вони підходять для мандрівників, які хочуть мати більш легкий рюкзак і розраховують чекати зовсім трохи, допоки закипить вода. Завдяки вбудованому теплообміннику в нижній частині казанка ефективність збільшиться на 50%, у порівнянні з традиційними каструлями. Це означає, що вода кипітиме швидше, а палива вистачить на більш тривалий термін. Казанок виготовлений із твердого анодованого алюмінію, який має хороший розподіл тепла і не іржавіє. У нього – керамічне антипригарне покриття всередині. Другий казанок виготовлений із твердого анодованого алюмінію з традиційною конструкцією без теплообмінника. Обидва казанка – по 1,3 літри (це оптимальний варіант для 1-3 осіб). До них йде прозора кришка з Tritan®, а також «розумні» щипці, які можна застосовувати як ручку. Казанки призначені для використання з будь-яким пальником Primus на природі – в поході або подорожі.

  Особливості:
  - основний казанок – із теплообмінником і антипригарним покриттям, що полегшує приготування їжі й чищення
  - зручна анодирувана алюмінієва ємність
  - швидкий час приготування й низька витрата палива (ви можете нести менше палива, що добре для вашого гаманця, спини й навколишнього середовища)
  - прозора кришка з Tritan® із вбудованим фільтром і термостійкими силіконовими ручками, які полегшують виконання певних завдань, наприклад, зливання води з макаронів
  - щипці для захвату із самоблокуванням – такі ж стійкі, як фіксована ручка, і гнучкі, як звичайні захвати (їх можна зафіксувати в піддоні для легкого й безпечного використання)
  - поставляється з сумкою для зберігання
  - достатньо для 1-3 осіб
  - казанок оптимізований для всіх пальників Primus

  Технічні характеристики:
  Вага: 524 г
  Обсяг: 1,3 л
  Висота: 108 мм
  Діаметр: 178 мм

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...
  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023