Keen
Keen Американська компанія Keen була заснована в 2003 році Мартіном Кином і Рорі Фьерстом. Компанія спеціалізується як на продажу взуття, так і на продажу одягу. У 2004 році Мартін Кін покинув компанію, залишаючись її співвласником. У 2006 році бренд Keen переїхав з Каліфорнії в Портленд, штат Орегон, де і знаходяться до цього дня. У той же час Керк Річардсон прийшов в компанію в якості президента після 27-річної кар'єри в Nike. Однак, загальновизнаним світовим брендом Keen став завдяки своїй зручному взутті. Головним гаслом компанії є: «Зручне взуття і одяг для людей, які ведуть спортивний і активний спосіб життя». За десять років свого існування компанія значно розширила асортимент своєї продукції. Сьогодні Keen пропонує як спортивне взуття та одяг, так і модне взуття в стилі casual.

Keen

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 15

Сортувати у порядку зменшення
 1. Кросівки Keen Terradora Sneaker Wms
  Кросівки Keen Terradora Sneaker Wms
  Від 4 788 грн
 2. Черевики Keen Revel III 30% [monobank] partial payment
  Черевики Keen Revel III
  Від 5 486 грн Regular Price 7 837 грн
 3. Черевики ч Keen Targhee lll Mid WP Mns 30% [monobank] partial payment
  Черевики ч Keen Targhee lll Mid WP Mns
  Від 5 486 грн Regular Price 7 837 грн
 4. Сандалі Keen Newport H2 35%
  Сандалі Keen Newport H2
  Від 3 822 грн Regular Price 5 880 грн
 5. Черевики Keen Revel IV Mid Polar Wms 30% [monobank] partial payment
  Черевики Keen Revel IV Mid Polar Wms
  Від 6 174 грн Regular Price 8 820 грн
 6. Сандалі Keen Clearwater CNX 35%
  Сандалі Keen Clearwater CNX
  Від 3 503 грн Regular Price 5 389 грн
 7. Черевики Keen Revel III Wms 30% [monobank] partial payment
  Черевики Keen Revel III Wms
  Від 5 486 грн Regular Price 7 837 грн
 8. Черевики Keen Revel IV Mid Polar Mns 30% [monobank] partial payment
  Черевики Keen Revel IV Mid Polar Mns
  Від 6 174 грн Regular Price 8 820 грн
 9. Черевики Keen Revel IV High Polar Wms 30% [monobank] partial payment
  Черевики Keen Revel IV High Polar Wms
  Від 6 515 грн Regular Price 9 307 грн
 10. Сандалі Keen Drift Creek H2 Mns 35%
  Сандалі Keen Drift Creek H2 Mns
  Від 3 025 грн Regular Price 4 654 грн
 11. Кросівки Keen Targhee III WP Wms [monobank] partial payment
  Кросівки Keen Targhee III WP Wms
  Від 7 350 грн
 12. Черевики Keen Elle Winter Mid WP Wms 30%
  Черевики Keen Elle Winter Mid WP Wms
  Від 4 184 грн Regular Price 5 977 грн
 13. Сандалі Keen Targhee III Open Toe H2 Mns 30%
  Сандалі Keen Targhee III Open Toe H2 Mns
  Від 3 087 грн Regular Price 4 410 грн
 14. Сандалі Keen Whisper Wmn 35%
  Сандалі Keen Whisper Wmn
  Від 3 183 грн Regular Price 4 897 грн
 15. Черевики Keen Redwood Winter WP 40%
  Черевики Keen Redwood Winter WP
  Від 2 423 грн Regular Price 4 039 грн
на сторінці

Про Keen

KEEN - кросовер у світі взуття.

Keen — одна з найбільш швидкозростаючих аутдор компаній у світі. Зародилася Keen відносно недавно, в березні 2003-го року.

Її засновник, Мартін Кін (Martin Keen), захоплюється вітрильним спортом.

Маючи освіту дизайнера, він деякий час після університету пропрацював дизайнером взуття у великій компанії. Та, будучи людиною творчою, він не зміг довго витримати рутину простого робочого, націленого на розробку масового продукту.

Отримавши хороший досвід у проектуванні взуття, що поєднувався із практичними знання того, яким має бути взуття для водних видів спорту та й узагалі активного відпочинку, Мартін вирішує заснувати власне виробництво.

Він поставив собі за мету знайти спосіб виробництва міцного і функціонального взуття у корпоративних масштабах.

Виходячи з особистих потреб, він розробив гібридні сандалі, що захищають ноги під час вітрильних перегонів.

Мартін носив їх всюди, незважаючи на те, що його друзі сміялися над їх потворним зовнішнім виглядом. У 2003-му році Мартін Кін запатентував свою ідею. З цього моменту почалася історія взуття Keen.

Перша модель, що вийшла в компанії Keen - Newport. Це було взуття, яке складно віднести до будь-якої з категорій. З одного боку, це, безумовно, відкриті сандалі, з іншого - Newport захищав і підтримував стопу користувача так само, як кросівок.

У цій моделі вперше з'явився знаменитий «бампер», що захищає пальці, так добре відомий у всіх наступних моделях взуття Keen. Друга особливість, характерна для Newport і всіх наступних моделей Keen - широка і максимально комфортна для ніг колодка.

Спочатку планувалося, що покупцями такого взуття стануть моряки, а також люди, які віддають перевагу активному відпочинку, в тому числі на воді, адже Мартін Кін сам був завзятим моряком і аутдорщиком.

Однак Newport став по-справжньому універсальним взуттям. Захист пальців, в поєднанні з потужним протектором підошви і водостійким верхом, в подальшому зробили революцію в дизайні спортивних сандалей.

2005-й рік. Компанія Keen формулює свою місію трьома словами: Create. Play. Care, або українською Твори, Розважайся, Піклуйся.

Компанія вкладає в цю мантру створення якісного продукту, який дозволить покупцям насолоджуватися тим, що вони люблять: туризм, подорожі, відпочинок, розваги, прогулянки, тобто, всім, що завгодно. А також турботу про навколишнє середовище і тих людей, які цього потребують.

Крім сандалей, Keen починає випуск взуття всіх типів. Разом з черевиками і сандалями для активного відпочинку, Keen виробляє черевики і для повсякденного вжитку. Тепер у “кінах” можна ходити на роботу, вечірки, та навіть на звані вечері! З'являється дитяча колекція взуття.

У 2006-му році Keen переїжджає з містечка Аламеда в Каліфорнії в найбільше місто Орегона - Портленд. І не спроста, адже Орегон є відомим центром серфінгу, трекінгу, бігових і гірських лиж, каякінгу та байкінгу.

У травні 2010-го року Мартін Кін покинув Keen. З його слів, компанія прекрасно розвивалася, а він міг зайнятися чимось ще. Мартін почав працювати з ергономічними меблями. У грудні 2012-го його нові розробки отримали нагороду в номінації «кращий продукт».

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023