Kelty

KELTY. BUILT TO LAST. Зроблено на роки. Саме це гасло якнайкраще відображає підхід американської компанії Kelty до проектування й виробництва свого спорядження.

Про Kelty

KELTY. BUILT TO LAST

Зроблено на роки. Саме це гасло якнайкраще відображає підхід американської компанії Kelty до проектування й виробництва свого спорядження.

Kelty (Келті), без перебільшення, є легендою у світі трекінгових рюкзаків, наметів і спальників.

Продукція компанії виробляється в американському штаті Колорадо.

Засновником її є Ашер Келті, а першим продуктом був туристичний рюкзак з алюмінієвою рамою.

Від часу створення - 1952 року, і дотепер, для американців Kelty є синонімом слову backpacking.

kelty zyppacks bluelake tride
kelty maxline collab

Спорядження Kelty пройшло за 60 років довгий та успішний шлях, завдяки впровадженню інноваційних рішень у виробництво. Продукція Kelty допомагає насолоджуватися кожною миттю, яку ви проводите в поході, на пікніку чи навіть просто під час прогулянки містом.

Розробники Kelty не женуться за кожним грамом ваги спорядження, натомість зосереджуються на його зручності, практичності та довговічності.

Попри наявність у каталозі модних новинок, як от надлегкі пухові спальники, рюкзаки з натяжними спинками, Kelty й досі виробляє трекінгові рюкзаки з алюмінієвими рамами, що користуються попитом у мисливців чи скаутів.

Окрім основного спорядження (рюкзаки, спальники, намети), Kelty виробляє також кемпінгові меблі, трекінгові палиці й інші дрібні аксесуари.
kelty camping 5

Творці Kelty називають себе instigators — підбурювачами. Тож, якщо вам потрібна причина, чи пак, стусан, для того, щоб вибратись із дому — спорядження Kelty і стане тим стусаном.

kelty camping 15