Кепка Wind x-treme Coolcap Inca Blue

737 грн
Де знаходяться:

Опис

Cool Cap - це зручні та легкі кепки, виготовлені з матеріалу Drytex Comfort та козирком з неопрену. Вони спеціально розроблені для спортсменів та людей які люблять активний відпочинок та спорт і хочуть захистити себе від сонця. Значно більш комфортні ніж звичайні кепки, вони забезпечують відчуття свіжості навіть у найспекотнішу погоду, завдяки тканині Drytex Comfort. Cool Cap швидко висихає та чудово контролює рівень вологості зберігаючи шкіру сухою під час будь-якого виду активного відпочинку у сонячну погоду.

Особливості:
Еластичні: завдяки еластичності тканини кепка чудово підходить до форми голови та є комфортною при використанні.
Дихаючі: тканина має чудові дихаючі властивості, забезпечує надійне потовідведення залишаючи шкіру сухою під час будь-якого виду активності у сонячну погоду.

Технічні характеристики:
Матеріал: Drytex Comfort
Розмір: 53-62 см

Drytex Comfort:
Спеціально розроблена синтетична тканина , яка має чудові дихаючі та вологовідвідні властивості. Тканина адсорбує вологу з шкіри та виводить її на зовнішню поверхню з якої волога дуже швидко випаровується.
Також Drytex Comfort забезпечує чудовий захист від УФ-випромінювання. Фактор захисту від ультрафіолету у цієї тканини є значно вищим ніж у поліестеру.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення