Кепка Wind X-treme Headband Peack Fluor

590 грн
Де знаходяться:

Опис

Wind X-treme Headband Peack - це зручна та легка кепка, виготовлена з матеріалу Drytex Comfort із козирком з неопрену. Дана модель спеціально розроблена для спортсменів і людей, які люблять активний відпочинок та спорт. Надзвичайно комфортна, забезпечує відчуття свіжості, швидко висихає і чудово контролює рівень вологості, зберігаючи шкіру сухою за будь-якого виду активного відпочинку в сонячну погоду. Має антибактеріальне покриття Sanitized AG, яке виводить неприємнимі запахи та забезпечує довговічне використання.

Особливості:
- еластична тканина, за допомогою якої кепка припасовується до форми голови і дуже комфортна у використанні
- має чудові повітропроникні властивості, забезпечує надійне відведення поту, залишаючи шкіру сухою за будь-якого виду активності в сонячну погоду

Матеріали і технології:
Drytex Comfort: Спеціально розроблена синтетична тканина , яка має чудові дихаючі та вологовідвідні властивості. Тканина адсорбує вологу з шкіри та виводить її на зовнішню поверхню з якої волога дуже швидко випаровується. Також Drytex Comfort забезпечує чудовий захист від УФ-випромінювання. Фактор захисту від ультрафіолету у цієї тканини є значно вищим ніж у поліестеру.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення