Костюм лижний дитячий Alpine Pro Piero 3

2 222 грн 3 174 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Це зручний дитячий лижний костюм від Alpine Pro. Набір складається з куртки та штанів. Він виготовлений із водо- та вітронепроникного, а також паропроникного матеріалу. Завдяки спеціальній обробці покриття є екологічним (просочення ECO PFC FREE не містить фторуглеводнів). Куртка й штани подарують дитині відчуття тепла й комфорту. Куртка має зручну внутрішню підкладку, знімний капюшон із утеплювачем, а також внутрішній комір із утепленого матеріалу. Рукава анатомічного крою, мають еластичні манжети. Є практичні кишені на блискавці. У лижних штанів в області талії є еластичні регульовані підтяжки. Штани виготовлені зі спеціального матеріалу, що захищає одяг від стирання. Вони розширюються донизу, тому буде легко взувати черевики. Набір випускається у привабливих комбінаціях кольору.

Призначення: для катання на лижах і сноуборді, туристичних прогулянок, можна носити як повсякденний одяг у місті чи сільській місцевості

Особливості:
- набір виготовлений із трьох функціональних шарів, які утеплюють виріб і не дозволяють проникнути вітру чи опадам
- матеріал також паро проникний, тому забезпечить гарну вентиляцію
- сніговий пояс на куртці не знімається, він захищає дітей від потрапляння снігу під одяг
- у сніговому поясі є еластичні вставки, які забезпечують максимальний діапазон рухів і дають можливість прикріпити штани до петель, щоб надійно зафіксувати одяг на тілі
- 2 бокові кишені місткі, вони виготовлені з матеріалу, який зігріватиме руки
- крій куртки підігнаний по фігурі та зручно облягає її
- високий комір захищатиме підборіддя й не допустить потрапляння снігу під куртку
- рукава куртки – анатомічної форми, у них є внутрішні еластичні манжети
- є витяжні шнури, завдяки яким можна прикріплювати до одягу рукавички
- спеціальний друк відбиває світло, що сприяє кращій видимості та підвищує безпеку
- куртка зручно прикріплюється до штанів завдяки блискавці, тож брюки не спадатимуть
- капюшон утеплений, його можна знімати
- особливі шви, які перешкоджають потраплянню опадів
- снігові манжети не знімаються
- знизу брюки підкріплені спеціальним антиабразивним матеріалом, донизу вони розширені, що дозволяє зручно взуватися

Технічні характеристики:
Матеріал: 100% поліестер
Водонепроникність: 5000 мм/м²/цілодобово
Повітропроникність: 5000 г/м²/цілодобово
Крій: Regular Fit

Матеріали й технології:

Stretch – це матеріал, який розтягується, тому дозволяє вільно пересуватися та забезпечує комфорт.

PTX Snow – це один із найпопулярніших матеріалів, що використовуються у виробництві стійкого одягу для походів Alpine Pro. Матеріал покритий спеціальною ламінованою мембраною, що забезпечує високу водонепроникність. Куртка та штани збережуть тепло й сухість під час опадів. Волокна дуже легкі, вони добре пропускають повітря, тому річ чудово підходить для гірських поїздок.

Strеаk-rеflеx – матеріал, виготовлений із синтетичних волокон. Він має властивості високої видимості, що дозволяє йому створювати певні світлові ефекти. Це особливо актуально для тих, хто полюбляє займатися спортом у місцевості, яка характеризується поганою видимістю. Strеаk-rеflеx дозволить почуватися більш безпечно поблизу траси.

ECO PFC FREE – спеціальне просочення, яке додатково підтримує функціональні властивості виробу. Воно не містить фторвуглеводнів і тому є екологічно чистим.

Seam sealing – спеціальні покривні шви. Вони забезпечують максимальний захист для того, щоб волога з оточення не потрапляла всередину виробу.

Snow skirt – безшовні захисні манжети. Вони запобігають тому, щоб сніг потрапив під одяг. Низ рукавів зроблений із еластичного матеріалу, щоб вони щільно прилягали до зап’ясть.

Warm hand pocket – кишені виготовлені з тканинного матеріалу, щоб руки краще зігрівалися.

Critical parts – частини одягу, які найбільше піддаються стиранню, мають високоякісне покриття. У цих деталей – підвищена водопроникність, яка особливо стане в нагоді у несприятливих погодних умовах.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення