Килимок Sea to Summit UltraLight Insulated Mat Reg Orange

3 444 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Надувний килимок Sea To Summit UltraLight Insulated Mat - ультралегкий та компактний надувний килимок з додатковою теплоізоляцією - утеплювачем Thermolite®. Технологічний та комфортний, він стане ідеальним вибором для всіх, хто бажає полегшити спорядження, при цьому не жертвуючи комфортом та надійністю.

Особливості:
- одношарова конструкція з 181 повітряної камери Air Sprung Cell™, створена методом точкового зварювання, забезпечує неперевершений комфорт
- 40D Rip-Stop нейлонова тканина має водовідштовхувальні властивості та створює унікальний баланс між легкістю і зносостійкістю
- утеплювач Thermolite® гарантує чудову теплоізоляцію без суттєвого впливу на вагу килимка
- технологія Exkin® Platinum додатково запобігає тепловтратам
- антимікробне просочення TPU ламінації не дозволяє розмножуватись шкідливим грибкам
- запатентований багатофункціональний клапан для швидкого надування та здування килимка
- у комплекті чохол для зберігання та ремнабір

Технічні характеристики:
Розмір: Regular
Товщина: 5 см
Довжина: 183 cм
Ширина: 55 cм
Вага: 480 г
Розмір в упаковці: 10 x 26 cм
Розмір в спакованому стані: 10×23 см
Термоізоляція: R-Value 3,3
Утеплювач: Thermolite®
Матеріал: 40D Rip-Stop нейлон

Thermolite: утеплювач, що являє собою комбінацію суцільних і пустотілих волокон, які володіють низькою вагою, високими термоізоляційними властивостями та відмінною зносостійкістю. Завдяки здатності добре розпушуватись, матеріал розправляється та рівномірною заповнює комірки килимка, що призводить до зменшення конвективної втрати тепла.

Exkin® Platinum: дуже легкий, нетканий матеріал з тонким металізованим шаром, нанесеним на його поверхню. Відбиває теплове випромінювання і повертає його назад до тіла.

Air Sprung Cell ™: це ключова технологія надувних килимків Sea to Summit. На відміну від типової конструкціі з продольними та поперечними камерами, Sea to Summit використовує точкове зварювання оболонки килимка для створення високоякісної матриці з взаємо пов'язаними повітряними камерами. Air Sprung Cells ™ працюють подібно до пружинного ортопедичного матрацу. Під тиском людського тіла кожна повітряна камера деформується незалежно від інших, що збільшує площу контакту тіла і килимка, сприяє кращому розподілу маси тіла по поверхні килимка і робить його більш м'яким і комфортним.

TPU lamination: покриття з термопластичного поліуретану, що підвищує міцність нейлону та забезпечує його повітронепроникність. TPU ламінат має антибактеріальне покриття, що запобігає утворенню плісняви, тому виробник допускає надування килимка ротом.

Multi-function valve: компактний багатофункціональний повітряний клапан, що являє собою комбінацію впускного та випускного клапана а також регулятора випуску повітря. Впускний клапан є оборотним, тобто служить одночасно для надування килимка та запобігання витоку повітря зсередини. На ньому також присутня кнопка-регулятор для плавного здування килимка до необхідної товщини та жорсткості. Повний витяг клапана з отвору призводить до швидкого здування килимка.
 

Відгуки 5

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення