Lizard

Lizard є провідним італійським виробником взуття для активного відпочинку. Компанія широко відома своєю інноваційною, високотехнологічної лінією взуття - спортивними сандалями і мокасинами. Народжені в італійських Доломітових Альпах в 1992 році, Lizard використовують поряд з передовими конструкціями і матеріалами найвищої якості, ще й анатомічний дизайн для виняткового комфорту. Взуття Lizard призначене для найрізноманітнішого проведення часу на відкритому повітрі, включаючи водні види спорту, гірський туризм і просто відпочинок на природі.

Про Lizard

Міцна, наполеглива та інноваційна компанія Lizard була заснована 1992 року в Доломітових Альпах на півночі Італії. Її продукція випробувана спортсменами світового класу і яскраво вирізняється серед інших, як сандалі для подорожей, кросівки і черевики. Легкий дизайн, неперевершене зчеплення, максимальний комфорт і компактність є тими особливостями, які спрямовують дизайнерів і розробників компанії на створення взуття для будь-яких потреб - вивчення навколишнього середовища, далеких подорожей або міста. Компанія постійно шукає нові ідеї для дизайну взуття, яке ми всі хотіли б носити щодня. Взуття LIZARD® є відповідальним вибором для наших ніг і навколишнього середовища, оскільки це продукти з неперевершеною міцністю, яка витримує багато-багато кілометрів в дорозі. LIZARD® - це вибір для споживачів і роздрібних клієнтів, які прагнуть відзначити себе унікальним продуктом «Добре зроблено в Італії».
Розробники Lizard піклуються про кожну деталь продукції і постійно досліджують нові матеріали та технології.

Велика увага приділяється створенню підошв з низькими профілями, які забезпечують захист, але зберігають відчуття землі, необхідне для природного процесу ходьби.
Захист ноги та устілка анатомічної форми забезпечать комфорт під час використання. Стрічка сандалі міцно зафіксована, що робить використання цього взуття безпечним у будь-якій вашій дикій пригоді.
Сандалі, які виготовлені для використання у воді, мають спеціальну устілку, яка дозволяє відводити воду і не стає слизькою при намоканні. Всі інші мають товсту шкіряну устілку для більшого комфорту навіть за жарких кліматичних умов.