Магазин Gorgany, Львів (вул. В.Великого)

Gorgany запрошують усіх любителів гір та активних мандрів у наш магазин на вулиці Володимира Великого, 1 у місті Львів.
Графік роботи
Пн.-Сб.: 10:00-20:00
Нд.: 12:00-18:00
Телефони
Міський
(032) 255-06-06
Kyivstar
(067) 133-36-04
E-mail
lviv.v@gorgany.com
Магазин зовні
Тут Ви зможете приміряти, купити чи орендувати будь-яке туристичне спорядження: одяг та взуття, намети і спальники, спорядження для альпінізму та лижних мандрівок, широкий вибір наплічників, їжа для походів, безліч аксесуарів для активного відпочинку і ще багато чого цікавого та корисного для незабутніх мандрів.
Торговий зал магазину
На Вас чекає великий, зручний та надихаючий простір для вибору спорядження, а також поради досвідчених експертів із горою досвіду за плечима ‪#‎Горадосвіду_Gorgany‬. Магазин спроектований так, щоб у відвідувачів була можливість повноцінно розкласти намет, походити з рюкзаком, полежати на туристичному килимку на різних поверхнях чи потестувати нові черевики перед купівлею. Консультанти радо розкажуть про особливості товарів, що Вас зацікавили, а також ознайомлять із правилами користування, гарантією та іншою корисною інформацією.
Рюзаки Osprey
Також на нульовому поверсі нашого нового магазину діє постійна «Територія знижок» – цілий відділ із стоковим спорядженням, що продається із знижками до 50%.
Територія знижок