Mountain Equipment

Про Mountain Equipment

Mountain Equipment — це британська компанія, що спеціалізується на розробці і виготовленні високотехнологічної одягу й спальних мішків для альпінізму і походів. Особливо експертними британці є у розробці пухових спальників.

Mountain Equipment був одним з перших виробників пухових спальних мішків узагалі, та одним з небагатьох, хто орієнтувався на вузькоспеціалізовані потреби альпіністів.

Спорядження Mountain Equipment пройшли випробування гімалайськими вершинами, альпіністськими штурмами і арктичними експедиціями, в яких досягли неперевершено рекордного успіху.

mountain equipment спальні мішки
mountain equipment professional

Завдяки своїм подорожам, виробникам Mountain Equipment вдалося набути безцінного досвіду, який дає їм ідеальну основу для створення дійсно функціонального одягу й туристичного спорядження. Адже вся продукція бренду розроблена так, щоб впоратися з найбільш екстремальними умовами.

Безліч інженерних експедицій в найсуворіші природні умови на планеті, не залишають шансів на оскарження якості та функціональності їх продукції. Компанія користується довірою численних міжнародних гірських гідів по всьому світу, які направляються в найвіддаленіші куточки земної кулі.

Mountain Equipment не стоїть на місці, постійно розвивається, намагаючись досягти ідеалу та, навіть, зробити крок навіть за його межі.

Компанія турбується і дійсно стежить за потребами своїх спортсменів і людей, які довіряють свій комфорт і безпеку в руки професіоналів.

Саме ця невблаганна гонитва за продуктивністю Mountain Equipment змушує звернути увагу споживачів на їх продукцію та не залишає нікого байдужим.

mountain equipment рюкзаки

Ассортимент Mountain Equipment на сьогодні включає:

mountain equipment outdoor-одяг

-   штормовий одяг з мембранами GORE-TEX® і DRILITE®;

-   пухові куртки і безрукавки, а також одяг з синтетичними утеплювачами;

-   куртки, штани і жилети з флісу і софтшеллу;

-   літній одяг для скелелазіння і повсякденного використання;

-   аксесуари - шапки, рукавички, гетри;

-   спальні мішки як з пуховою, так і з синтетичним утеплювачами;

-   самонадувні і надувні килимки;

-   транспортувальні баули;