Мультиінструмент Leatherman Mut, чохол Molle

В наявності
Тільки %1 залишилося
Артикул
00029452
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
Від 11 275 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Leatherman MUT - універсальний багатофункціональний інструмент тактичної спрямованості, який застосовується як для військових, так і для мисливців. Усі викрутки відповідають пінам військової та мисливської зброї. Конструктивно закладена можливість швидкої заміни найкорисніших інструментів за допомогою ключа Torx #8, що заощаджує ваш час.

  Призначений для обслуговування зброї: у комплеті скребок для нагару, пробійник (виколотка) для розбирання, інструмент для вилучення зам'ятих гільз із затворної групи вогнепальної зброї та багато іншого.

  Leatherman MUT має кілька місць для кріплення стрижнів, що чистять, і щіток з різьбленням, а також вбудовану стандартну викрутку і біти Torx для будь-яких робіт. Інші інструменти включають плоскогубці, комбінований ніж 420HC, пилку, молоток і т.д. Постачається з піхвами MOLLE в оливковому кольорі та Sight Adjuster Bit Driver Extender - пристосуванням для утримання біт та регулювання прицільних приладів.

  Інструменти: Пасатижi, Плоскогубці, Змінні кусачки преміум-класу зі сталі 154СМ, Змінні кусачки преміум-класу для жорсткого дроту зі сталі 154СМ, Кусачки для багатожильних проводів, Електричний обтискний інструмент, Ніж із напівсерейторним заточуванням зі сталі 420HC, Пила, Змінний різальний гак-сропоріз, Молоток, Інструмент для вилучення зам'ятих гільз, Змінний скребок для чищення нагару, #8-32 Перехідник для стрижня, що чистить/щітки для зброї, Змінний пробійник (виколотка 1/8") для розбирання вогнепальної зброї, Карабін/відкривачка для пляшок, Великий тримач для біт (Large Bit Driver)

  Технічні характеристики:
  Вага, г: 317
  Довжина, мм: 196
  Кількість інструментів: 16

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...
  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024