Намет Grand Canyon Black Knob 10

В наявності
Тільки %1 залишилося
Артикул
00030983
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
Від 27 822 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Завдяки комбінованій тунельно-шатровій конструкції, намет Grand Canyon Black Knob 10 має не лише велику внутрішню площу, але й великий внутрішній простір, що дає можливість переміщатись по всьому намету в повний зріст. В найнижчій точці висота намету становить 180 см, а в найвищій 250 см.

  В наметі вільно розмістяться десять людей для ночівлі , а вдень для спілкування в наметі може укритись від негоди або пекучого сонця велика компанія з 15 людей. І при цьому всьому вага Grand Canyon Black Knob 10 вдвічі менша ніж в аналогічних по місткості наметів тунельної конструкції.

  Три високих і широких окремих входи в намет дозволяють безперешкодно користуватись ним великій кількості людей. При відкритих входах намет може використовуватись в якості просторого накриття від сонця, а кожна з дверей обладнана москітною сіткою.

  Підлога намету з'єднана із зовнішнім тентом, що виключає потрапляння вологи та комах всередину намету. З трьох сторін намет має великі вентиляційні клапани з москітними сітками, а також цілих шість вентиляційних клапанів вгорі, завдяки чому в наметі відмінна вентиляція повітря і відсутність конденсату.

  Поліуретанове просочення зовнішнього шару та проклеєні шви забезпечують водостійкість 4000 мм водяного стовпа, що дозволяє не боятись проникнення вологи навіть під час затяжних опадів. Оливковий колір забезпечує відмінні маскувальні властивості. Grand Canyon Black Knob 10 є найпросторішим серед десятимісних наметів шатрової конструкції, при цьому має достатньо невелику вагу 13.5 кг, що робить його дуже зручним для кемпінгу.

  Призначення: кемпінг, фестивалі

  Особливості:
  - Основними перевагами комбінації шатрової конструкції з центральною стійкою та тунельної конструкції є великий внутрішній простір і високі стіни, що дозволяють пересуватись в наметі в повний зріст. Окрім того така конструкція має нижчу вагу в розрахунку на людину у порівнянні з класичною тунельною конструкцією.
  - Три великих входи в намет можуть бути повністю закриті, повністю відкриті, а також закриті москітними сітками. Кожна з дверей застібається на блискавку і має москітну сітку.
  - Зовнішній тент суцільно з'єднаний з підлогою, що унеможливлює потрапляння вологи та комах всередину намету. Така конструкція сприяє швидкому встановленню намету.
  - Намет має три великі вентиляційні клапани, обладнані москітною сіткою, та шість вентиляційних отворів у верхній частині намету, що забезпечує максимальний рівень вентиляції та відсутність конденсату.
  - Збільшені ширина спального місця перевищує мінімальні допустимі розміри прийнятих стандартів, що забезпечує комфорт під час сну і більше вільного простору в наметі.
  - По периметру намету передбачені кишені для розміщення дрібних речей.
  - Передбачений спеціальний отвір на блискавці для проведення в намет електричного кабелі.
  - Проклеєні шви зовнішнього тенту запобігають проникненню вологи в місцях стику тканини.
  - Відтяжки намету мають три точки кріплення для більшої надійності, жовто-помаранчевий колір і вплетену відбиваючу нитку, завдяки чому вони лишаються добре помітними в світлий час доби, і темний час доби в світлі ліхтарика. Шість відтяжок спарені, що збільшує стійкість намету і опір дощу і вітровим навантаженням.
  - На центральній стійці є петля для кріплення ліхтарика. Також на стелі передбачені гачки для підвішування ліхтариків.
  - Кілочки намету мають збільшену довжину (22 см), завдяки чому намет простіше зафіксувати на піску.

  Технічні характеристики:
  Тип: намет
  Форма: шатро / тунель
  Місткість: 10 людей
  Загальна кількість виходів / приміщень: 3 / 1
  Конструкція: одношарова
  Наявність тамбура / кількість: немає / немає
  Каркас: Glass Fiber (скловолокно) / Steel (сталь) (1сталева стійка з 4 секцій ∅ 25.0 мм, 3 фібергласові дуги по 9 секцій ∅ 13.0 мм)
  Матеріал зовнішнього тенту: Polyester 68D 190T PU DWR, 3000 мм в.ст. - досить легка тканина з товщиною нитки 68D, щільністю 190T. Завдяки поліуретановому просоченню досягається стійкість до проникнення вологи, що відповідає показнику гідростатичного тиску 3000 мм водяного стовпа, та висока стійкість від проколів. Просочення DWR має гідрофобні властивості та перешкоджає скупченню вологи і подальшому намоканню тканини. Шви проклеєні поліуретановою стрічкою.
  Матеріал підлоги: Polyethylene PU, 4000 мм в.ст., проклеєні шви

  Комплектація:
  Зовнішній тент з підлогою - 1 шт.
  Розкладна стійка - 1 шт.
  Розкладні дуги - 3 шт.
  Кілочки - 26 шт.
  Відтяжки - 9 шт.
  Чохол з ручкою - 1 шт.
  Візуальна інструкція по збірці

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...