Намет Sea To Summit The Specialist Solo

11 486 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Ультралегкий одномісний намет, що призначений для легкохідних походів, велотуризму чи відпочинку на березі моря. У вигляді The Specialist Solo ви отримуєте комфортне й просторе похідне житло, що вагою та габаритами в складеному вигляді є значно меншим від більшості аналогів. Вага намету становить всього 625 грамів. В стандартний комплект входять дві дуги та шість кілків, виготовлені із алюмінієвого сплаву 7075. Вони характеризуються найкращим співвідношенням ваги та міцності. Якщо ж ви бажаєте звести вагу свого наплічника до мінімуму — залиште дуги та кілки намету вдома, замінивши їх трекінговими палицями й природними зачіпками (каміння, коріння чи стовбури дерев). У такому випадку вдасться досягти рекордної, як для повноцінного намету, ваги — 445 грамів. В якості матеріалу для зовнішнього тенту використовується Pertex® Endurance - ультралегкий водонепроникний нейлон товщиною нитки 20D, що дихає. Внутрішній тент й підлога виготовлені з 15D нейлону. Шви герметичні. Двері із сітчастого матеріалу забезпечують хорошу вентиляцію, й захищають від потрапляння комах всередину. Для намету передбачене додаткове дно Tyvek® (продається окремо).

Особливості:
- ультралегкий
- vможна встановити за допомоги трекінгових палиць
- проклеєні водонепроникні шви
- хороша вентиляція
- один вхід й тамбур
- додаткове дно Tyvek® (продається окремо)
- антимоскітна сітка на вході
- подвійні шви в місцях найбільшого навантаження
- поличка для дрібних речей

Технічні характеристики:
Вага: 625 г
Мінімальна вага: 445 г
Кількість місць: 1
Кількість входів: 1
Розміри : 213 x 120 см
Висота: 95 cм
Тент: Pertex ® Endurance 20D нейлон 1000 мм водостійкість і 7000MVTR
Підлога: 15D Nylon 1200 мм
Внутрішній намет: 15D Nylon 1200 мм
Дуги й кілки: 2 і 6шт, алюмінієвий сплав 7075
Сезонність: 3-сезонний

Матеріали і технології:

Tyvek® - торгова назва нетканого матеріалу, розробленого компанією DuPont (Дюпон). Це міцні й довговічні полотна, виготовлені на 100% з поліетилену високої щільності (HDPE). Маса: 60 г / кв м

Pertex ® Endurance - ультралегка мембрана з тонкою, але міцною нейлоновою поверхнею. Головна мета такої тканини забезпечити максимальний захист від вологи. Причому, ця технологія працює в обох напрямках: відштовхує воду зовні, водночас дозволяє випаровуваній волозі вільно виходити зсередини. Ця тканина має відмінний вітрозахист, що збільшує її здатність зберігати тепло.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення