Намет Terra Incognita Minima 4

8 191 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Ультралегкий всесезонний намет Terra Incognita Minima 4 чудово підійде для любителів екстремальних подорожей, завдяки маленькій вазі та простоті конструкції. Намет має просторий передній тамбур для зберігання речей та спорядження. В задньому тамбурі передбачена вентиляція для запобігання появи конденсату.
Каркас наметів Minima 4 виготовлений із алюмінієво-магнієвого сплаву, який відомий своєю легкістю, а також оптимальним співвідношенням жорсткості та пружності. Дуги з кольоровою твердо-анодованою поверхнею надійно захищені від подряпин та корозії, що дозволяє їм зберегти міцність та форму протягом тривалого часу навіть за несприятливих умов.
Зовнішній тент виготовлений із надлегкої поліамідної тентової тканини, яка має вогнетривке просочення та покрита зверху силіконом, що не дає накопичуватися волозі, і захищає від ультрафіолету. Силіконове покриття разом із плетенням DOUBLE Rip Stop суттєво збільшує міцність тканини на розрив та значно зменшує вагу тенту.
Внутрішній намет з тонкої «дихаючої» поліестерової тканини (Polyester Rip Stop) має водовідштовхуюче просочення для захисту від конденсату, що виникає на внутрішній стороні зовнішнього тенту. Стійкий до зношування матеріал підлоги має високу водонепроникність, що перешкоджає потраплянню води в намет при сильному тиску.
В наметах Terra Incognita використовуються високоякісні, стійкі до підвищених силових навантажень та дії ультрафіолету, блискавки, що відповідають міжнародним стандартам.

Особливості:
- ультралегкий
- швидко збирається і розбирається, завдяки простій конструкції
- просторий передній тамбур для зберігання речей і спорядження
- вентиляція в задньому тамбурі для запобігання появи конденсату
- високоякісні сертифіковані блискавки

Технічні характеристики:
Місткість: 4 людини
Вага: 3,39 кг
Габарити: 370 х 215 х 115 см
Матеріал зовнішнього тенту: 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 3000 мм SILICONE, вогнетривке просочення
Матеріал внутрішнього намету: 20D/400T Polyester Rip Stop
Матеріал підлоги: 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 10000 мм
Матеріал каркасу: алюмінієво-магнієвий сплав,
Кількість дуг: 5
Висота внутрішнього намету: 115 см
Ширина внутрішнього намету: 215 см
Довжина внутрішнього намету: 220 см
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення