Намет Trimm Macao

10 516 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Trimm Macao - просторий намет для 5-6 людей. Розроблений для комфортного сімейного відпочинку на природі. Завдяки трисекційному каркасу надзвичайно стійкий (не боїться вітру). Максимум простору та стійкість намету забезпечується сталевою конструкцією, міцним скловолокном та унікальною системою кріплення. Сталева конструкція з високоякісних матеріалів захищена спеціальним покриттям від іржавіння. Намет має додаткове дно, на всю площу підлоги. Матеріал – надзвичайно водонепроникний багатошаровий поліетилен, що запобігає проникненню вологи та захищає від нерівностей поверхні. Намет фіксується за допомогою високоякісних кліпс ITW Nexus, які регулюють натягування зовнішнього тенту, кілочки – сталеві. Тент намету захищає від ультрафіолету. Вентиляцію гарантує відчіпна панельна система. Дана модель намету сумісна з тентом PARTY-S. Є два симетричні входи, які забезпечують чудову вентиляцію та комфорт. У комплекті є компресійна сумка для транспортування та зберігання і ремонтний набір. Такий намет відмінно підійде для великої компанії чи родини під час довготривалих мандрівок чи відпочинку за містом.

Особливості:
- місткий - для 5-6 людей
- стійкий – трисекційний каркас
- сталева конструкція з покриттям від іржавіння
- міцне скловолокно
- унікальна система кріплення
- додаткове дно на всю площу підлоги
- водонепроникний
- фіксується за допомогою високоякісних кліпс ITW Nexus
- сталеві кілочки
- тент захищає від ультрафіолету
- вентиляція – відчіпна панельна система
- сумісний з тентом PARTY-S
- два симетричні входи
- компресійна сумка для транспортування та зберігання
- ремонтний набір

Технічні характеристики:
Матеріал: 100% polyester, 3000мм H2O
Місткість: 5-6 людей
Внутрішній тент: Permeable WR 100% PES
Підлога: Layered waterproof polyethylen
Розмір: 300x(70 + 245 + 100)/190
Розмір у складеному вигляді: 26х29х59см
Вага: 9,2кг

Матеріали і технології:
Каркас - поліестерне покриття ламінованих дуг додає більшої міцності, гнучкості та зносостійкості (це значно зменшує ризик ламання).
Сталева конструкція - виготовлена з високоякісних матеріалів, захищена спеціальним покриттям від іржавіння. Намет легко розкласти завдяки цій конструкції.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення