Наповнювач спальників Trimm

 

Hollowfibre 1, 4 або 6 – спіральне волокно з поліестеру з 1, 4 або 6 каналами усередині. Повітря, яке затримується в цих каналах, забезпечує прекрасну теплоізоляцію. Завдяки пружинистому переплетенню і спеціальному нашаруванню, волокна легко відновлюють свою форму після стискання. Тонкий шар силікону на волокнах фіксує їх взаємне розташування, а також зменшує тертя між ними. Hollowfibre забезпечує ізоляцію навіть при високому рівні вологості, не володіє поглинаючою здатністю, швидко сохне і не викликає алергії. Спальники з цим наповнювачем легко складати, їх можна прати і сушити без обмежень.  

Polarguard 3D – остання розробка у сфері теплоізоляційних матеріалів для екстремальних умов. Polarguard 3D - трикутні трубчасті волокна, діаметр яких порівнюється з діаметром мікрофібри, а вага – дуже мала. Волокна зроблені у формі спіралі і оброблені термічною зваркою в точках перетинів. Це результат поєднання найкращих характеристик Hollowfibre і мікрофібри, а саме – відмінна стисливість, пружинистість, довговічна теплоізоляція, яка зберігає характеристики спальника навіть після намокання, тривалого і інтенсивного використання, прання. Завдяки мікроскопічним розмірам і щільності, волокна можуть захоплювати стільки молекул повітря, що теплоізоляційні характеристики і м'якість Polarguard 3D цілком можна співставити з пухом. Завдяки своїм технологічним характеристикам, волокна не зношуються, не відокремлюються і не кошлатятся. Крім того вони не протираються навіть після багаторічного використання. Незалежні тестування Polarguard 3D свідчать – чим краща теплоізоляція, тим довговічніший виріб.  

Штучний наповнювач Thermolite Quallo це сім волокноподібних повітронепроникних каналів, які проходять по всій довжині волокна і забезпечують акумуляцію і збереження тепла тіла. Теплоізоляційні характеристики зберігаються навіть при вологому кліматі. Волокна протиалергічні, сохнуть в три рази швидше ніж пух, допускаються до машинного прання і сушки. Пух

Наповнювач пухового спальника складається з гусячого пуху і пір'я. Пух забезпечує максимум теплоізоляції і оптимальний рівень тепла. Наповнення пухом/пір'ям виражене в відсотковому співвідношенні для чіткого визначення і порівняння різних спальників. 
Наприклад, 95/5 це 95% пуху і 5% пір'я.
Щільність наповнювача є основним показником його якості та рівня його теплоізоляції. Чим вищий цей показник, тим вища міцність, теплоізоляція і загальна якість пуху. Він вимірюється в кубічних дюймах, що визначає кількість пор, які може заповнити унція пуху.
Наприклад, 95/5 800 куб. дюймів.