Наша команда


Офіс Gorgany

Андрій
Засновник, директор (CЕO)

У своєму outdoor арсеналі має майже все спорядження з асортименту Gorgany, найбільше любить розповідати про рюкзаки, намети, одяг та взуття. Подорожував автостопом зі Львова до Малайзії, побував в горах в Перу, Мексики, Марокко,Танзанії, Кенії, Туреччини, Ірану, Непалу, Малайзії, Індонезії, ну і, звичайно, в Альпах та Карпатах.

Turbat

Розподільчий центр

Львів вул. Гнатюка 13

Данило
Продавець-консультант магазину Gorgany у Львові (вул. Гнатюка)

Данило захопився горами ще у дитинстві. Напевно, як і у більшості львів'ян, почав з Парашки, після чого зрозумів що це його. У 7 років вступив у молодіжну організацію "Спадщина", з якою протягом 13 років регулярно їздить та організовує наметові табори для дітей.

Такий спосіб відпочинку вже став невід'ємною частинкою хлопця. Нещодавно, Данило спробував подорожувати один і зрозумів, що це прекрасний спосіб медитації та переосмислення себе.
 

"Перепробував майже всі активні види відпочинку, був на Казбеку, тричі лазив у печері "Млинки", з 7 років ходжу по Карпатах, тому можу з гордістю заявити, що пройшов всі хребти наших гір, і взагалі, провів у горах стільки часу, що можу назвати їх своїм другим домом, не боюся ні снігу, ні сонця, сплавлявся по Дністру, Черемошу, обожнюю лазити по скелях Львівщини. Напевно відвідав вже всі популярні і не популярні точки, зовсім недавно попробував себе у автостопі. Не збираюся зупинятися на досягнутому в сфері висотного альпінізму, планую виконати програму "7 вершин" та "Сніжний барс"."

Львів вул. Володимира Великого 1

Київ вул. Мишуги, 11-Б

Київ вул. Антоновича, 14

Івано-Франківськ вул. Гаркуші, 35

Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 12

Чернівці вул. Небесної Сотні, 23

Вінниця вул Келецька, 78 В ( ТРЦ "Магігранд")