Наша команда


Офіс Gorgany

Андрій
Засновник, директор (CЕO)

У своєму outdoor арсеналі має майже все спорядження з асортименту Gorgany, найбільше любить розповідати про рюкзаки, намети, одяг та взуття. Подорожував автостопом зі Львова до Малайзії, побував в горах в Перу, Мексики, Марокко,Танзанії, Кенії, Туреччини, Ірану, Непалу, Малайзії, Індонезії, ну і, звичайно, в Альпах та Карпатах.

Turbat

Розподільчий центр

Львів вул. Гнатюка 13

Львів вул. Володимира Великого 1

Київ вул. Мишуги, 11-Б

Київ вул. Антоновича, 14

Олександр
Продавець-консультант магазину Gorgany у Києві (вул. Антоновича)

Для Олександра подорож — це завжди відкриття. Подорожуючи, він зустрічає нових людей та дізнається про їхній спосіб життя. Подорожуючи, Олександр пізнає себе. Окрім любові до мандрів, Олександр має 1й дорослий розряд зі спортивного туризму. Він досягнув чималих висот в улюбленій справі: є керівником піших/водних походів 1, 2, 3 категорії складності, інструктором та тренером по спортивному туризму. Сашко з легкістю допоможе обрати страхувальну систему, каску, бігові та вело рюкзаки, кросівки, гідросистеми, термоси чи фляги.

"Подорожуючи, я відкриваю для себе світ, а себе — світові. Тільки вирушивши у подорож, я можу побачити своїми очима далекі країни та міста, про які так багато чув або читав. Та що там далекі країни… сусіднє місто чи мальовниче село можуть назавжди залишитись для нас тільки назвами, якщо ніколи туди не поїдемо."

Івано-Франківськ вул. Гаркуші, 35

Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 12

Чернівці вул. Небесної Сотні, 23

Рівне вул. Кн.Ольги, 4

Житомир вул. Театральна, 9