Наша команда

Gorgany: експерти з туристичного спорядження

Місія
Ми надихаємо людей на мандри. Ми віримо, що чим активніше люди подорожують, тим вони щасливіші та здоровші.

Візія
Найдинамічніша в Україні outdoor компанія, яка пропагує сучасне туристичне спорядження, найвищий рівень сервісу, професійну консультацію і надихає людей подорожувати.

Люди
Команда Gorgany захоплюється подорожами і горами. Ми знаємо все про сучасне туристичне спорядження не лише з теорії, а й з власного досвіду та зі спілкування з розробниками і мандрівниками. Наші експерти можуть порадити як зібратися і на комфортний відпочинок з наметом на морі, і в похід у Карпати, і на сходження на Еверест. Для нас важливо, щоб люди мандрували сміливо і з гарним настроєм. Якщо хтось вагається, яке спорядження обрати чи невпевнений як воно поведе себе в реальних умовах, завжди можна запитати у наших працівників, хто вже випробував цю річ та які їхні враження.

Цінності
Довіра, позитив, працьовитість, відповідальність, розвиток, захоплення мандрами.

Компанія Gorgany є офіційним представником в Україні виробників Salewa, Osprey, Trimm, Zamberlan, Wind X-treme, Lasting, AustriAlpin, Rock Technologies, Alpine Pro, Exped, Esbit, Turbat.


Офіс Gorgany (інтернет-магазин, гуртовий відділ, виробництво Turbat, маркетинг)

Оксана
Директор Gorgany
Андрій
Директор зі стратегії Gorgany
Знає багато цікавих деталей про туристичний одяг та взуття, рюкзаки. Радіє, що пощастило побувати на мало ходжених стежинах Африки, Папуа та Ґорґан.

“Мандри – це неймовірні відчуття! Cлів, щоб описати, не підберу...”

У своєму outdoor арсеналі має майже все спорядження з асортименту Gorgany, найбільше любить розповідати про рюкзаки, намети, одяг та взуття. Подорожував автостопом зі Львова до Малайзії, побував в горах в Перу, Мексики, Марокко,Танзанії, Кенії, Туреччини, Ірану, Непалу, Малайзії, Індонезії, ну і, звичайно, в Альпах та Карпатах.
Олександр
Керівник ІТ та інтернет-магазину Gorgany.com
Сергій
Керівник мережі Gorgany
Сфери його захоплень: велоспорт, сноубординг і музика. “Кожен похід для мене є важливою подією і джерелом натхнення. Подорожі дозволяють розвантажити мізки і подивитись на буденні справи під новим кутом” Експерт у багатьох видах спорядження: намети, спальники, рюкзаки, одяг, аксесуари, палиці, килимки, термобілизна. Може зібрати рюкзак вагою 5-6 кг, на 4 дні походу! Мандруючи, Сергій почувається вільним
Андрій
Заступник директора зі звітності
Маріан
Креативний керівник бренду Turbat
Вважає досягненням, коли вдається витягнути новачків в гори, одного разу він пішов з повними новачками у триденний похід на Говерлу/Петрос (всі повернулися живі;). Подорожі дозволяють Андрієві відволікатись від рутини. Він любить фотографувати та просто насолоджуватись красивими краєвидами, і переконаний, що люди в походах розкриваються зовсім по-іншому. Співтворець бренду Turbat, тому може розповідати про українське outdoor спорядження багато і з неабияким натхненням. Бачив трохи світу, морів, гір і пустель.
Свою любов до подорожей описує так:
“Це просто інший вимір часу, нові фізіологічні відчуття і неповторні необхідні емоції”.
Наталя
Керівник відділу виробництва Turbat
Мар’ян
Інженер-конструктор відділу виробництва Turbat
Вона знає все про Turbat, бо сама очолює команду, яка розробляє українське туристичне спорядження. Багато подорожує з друзями. Захоплюється різними видами активного відпочинку, від лиж і гірських мандрівок, до сплавів і скелелазіння.

"Після кожної подорожі ми повертаємося іншими людьми, подорожі змінюють нас. Ми розвиваємося, допоки ми змінюємся. Не бійтеся сказати "Так" чомусь новому, і ви відкриєте для себе світ з іншої сторони, виходьте за межі зони комфорту, адже саме там вирує справжнє життя".

Альона
Менеджер маркетингового відділу
Ярослав
Дизайнер
Порадить вам, як не взяти зайвого у свій наплічник у похід, а також як підібрати зручне взуття і одяг для походів. Навесні 2016 Альона здійснила свою велику мрію – побувала в Перу. А також самостійна поїхала у соло-подорож у Словенію.

“Мандри – це стиль життя. Короткі одноденні на найближчу гору в Карпатах чи великі подорожі за океан – неважливо, головне – це дорога, шлях, який можна розділити з близьким другом або навпаки познайомитись з кимось новим. Мене подорожі роблять кращою людиною, дозволяють зосередитись в житті на важливих речах, думати, дізнаватись щось нове та цінувати людські стосунки, не звертати увагу на дрібні негаразди”.

Ходить у гори щомісяця, бо там черпає натхнення. Адепт підходу до легкохідного спорядження не збоку ваги, а збоку його компактності, тому з легкістю може відправитись у кількаденну мандрівку з 33 літровим рюкзаком. З останніх захоплень - трейл-раннінг.
Ростислав
Менеджер маркетингового відділу
Роман
Редактор Gorgany PRO
Має досвід у мандрівках різної складності по Українських Карпатах. В подорожах шукає нових відкриттів. Журналіст за освітою та способом життя. Любить гори та піші мандрівки, але своєю стихією вважає воду. Має третій розряд з водного туризму та другу категорію водного мандрівництва. Пройшов Опір на каяку, Черемош на катамарані, Дністер на каное, Дніпро на козацькій Чайці і Балтійське море на вітрильнику. У своїх мандрівках користується дуже різноплановим та максимально універсальним туристичним спорядженням, про яке читайте на сторінках журналу.
Сергій
Системний адміністратор, web-майстер Gorgany
Євген
Фахівець з технічної підтримки
Знає багато цікаво про намети, термобілизну Lasting, велосипеди. Пройшов непрохідні кілометрові хащі жерепу в 2011 році по дорозі на г. Ігровець, святкував двічі День Незалежності на Мармаросах, купався в водоспаді Шипіт, обійшов Боржаву взимку. Любить подорожі за чисті емоції та чисте повітря, а ще посиденьки біля вогню ;) "Загалом найбільше надихають, мотивують та бадьорять хороші люди, гідні вчинки, музика та прогрес. Люблю кататися на велосипеді, люблю українську природу, ну і, звісно ж, цікавлюся програмним забезпеченням. Ну а поєднання всього вищепереліченого (велопрогулянка миловидними місцинами з хорошою компанією під драйвову музику) - це чудово!"
Оля
Продавець в інтернет-магазині Gorgany.com
Володимир
Консультант в інтернет-магазині
“Outdoor для мене – це спосіб життя, а не спорт чи ціль, яку потрібно досягнути. Навіть на висоті 1408 м ти відчуваєш себе на вершині світу. Краєвиди, від яких захоплює подих. Завжди у мандрах зустрінеш хороших людей (мені так щастить)”. "Подорожі — невід'ємна частина мого життя, бо тільки так я відчуваю себе по-справжньому живим. Особливо люблю тривалі походи, якомога далі від цивілізації."
Оксана
Фінансовий аналітик
Юра
Оператор 1С / бухгалтер в інтернет-магазині
Захоплюється пішим туризмом, в якому неодноразово проходила маршрути 1 та 2 к.с. Нещодавно захопилась автостопом. Любить подорожувати з компанією та соло. Експерт зі спонтанних поїздок та подій в житті.
Практикує особливий вид подорожей - переїжджати в нові міста та країни. Вважає, що тільки таким чином можна пізнати особливості місцевої культури, позбутися нав’язаних стереотипів, відкрити себе по-новому та знайти нових друзів.
Мріє відвідати більшість країн Південної півкулі, а в деяких пожити певний час. Найбільшим досягненням вважає виховане покоління, котре тепер активно мандрує та передає ці знання новачкам.
Життєве гасло: “Не спробуєш - не знатимеш!”.
Галина
Головний бухгалтер
 
 
Галина любить проводити відпустку у мандрах. Адже так відкриває для себе нові країни і континенти, сучасні міста і руїни стародавніх.
Каже, що у подорожах як ніде інде насолоджується живописними місцями або просто виходом зі звичної зони комфорту: “Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший спосіб життя, зустріти різних людей, спробувати різну їжу, послухати різні музичні ритми і зробити багато фотографій. Для цього кожен раз обираємо зі сім’єю і друзями нові країни. Узимку полюбляємо кататися на лижах, милуватись гірськими краєвидами… І все це звичайно під хорошу музику".
 
Володимир
старший менеджер гуртового відділу Gorgany
Антон
менеджер гуртового відділу Gorgany
Захоплюється скелелазінням, тож може проконсультувати і про відповідне спорядження і про те, які скелю варто підкорити :) Серед скелелазних досягнень: мотузка: Інсулін 8в, Гламур 8в (скелі Довбуша; Болдерінг: Реберце 7с (скелі Довбуша), Олімпіада 7с (Ямельниця), П'ять 7c (Острів Пасхи), Swiss Beats 7C+ (Magic Wood), Calorienmonster 7c (Magic Wood), Intermezzo 7c (Magic Wood).

Чому варто мандрувати пояснює просто: “Мандрувати цікаво. Мандрувати дуже цікаво. Мандрувати дуже-дуже цікаво!”

Любить кататися на лижах за селом :) (backcountry), а тому може розповісти багато цікавого про спорядження для зимових видів спорту, залізяки для альпінізму та скелелазіння, взагалі весь про hardwear. У подорожах його найбільше приваблюють чудові світанки, нові люди, спілкування та час проведений офлайн!
Ярослав
Керівник складу
 
   

Магазин у Львові, вул. Гнатюка, 13

Роман
Керівник Gorgany Львів
Аня
Адміністратор Gorgany Львів
Серед своїх outdoor досягнень називає: трекінг навколо Маттерхорну, соло мандрівка Чорногорою, дводенний трекінг Альпами (до висоти 2800 м в сандалях Turbat :) Роман каже, що мандри дають йому відчуття свободи, чого не вистачає в місті, а ще вони мотивують та є величезним джерелом натхнення. Знає багато про туристичний посуд і термобілизну. Любить довготривалі веломандрівки. “Підіймаючись високо вгору ми долаємо важкий шлях, щоб побачити та відчути все те, чого не має в місті – безкраї горизонти, повітря, яким намагаєшся надихатись на повні груди та емоції, які неможливо описати словами”.
Тарас
Адміністратор Gorgany Львів
Катя
Продавець Gorgany Львів
Розповість вам багато цікаво про сучасні килимки та трекінгові палиці. Багато разів брав участь у пригодницьких перегонах Gorgany Race (а вони для найсильніших та найсміливіших). Мандрує, бо любить відкривати незнайомі місця та зустрічати нових людей, і хоче мати, що розповісти онукам ;) Має другий розряд по водному туризму, а ще дуже любить велосипеди. Подорожі для неї – це випробовування своїх можливостей, свобода пересування, здійснення мрій.
Павло
Продавець Gorgany Львів
Юрій
Продавець Gorgany Львів
Павло побував у 20-ти денному велопоході Казахстаном і Киргизстаном, підкорив Монблан, а ще їздив сам у веломандрівку Україна-Словаччина-Австрія-Угорщина-Україна. Подорожує, бо любить відкривати зміни в собі після кожної подорожі, а важкі походи потрібні йому для самоствердження і самоповаги. Юрій багато років працює у мережі Gorgany і може фахово розповісти про різне outdoor спорядження: рюкзаки, спальними, намети, пальники, одяг, взуття, альпінізм. У мандрах Юрій отримує свободу від метушні, каже що саме в горах душа отримує все, чого бажає. Серед outdoor досягнень Юрія – зимовий похід по Чорногірському хребту.
Павло
Продавець Gorgany Львів
 
Вважає мандри найкращим відпочинком.  

Магазин Львів Сток, вул. Городоцька, 5

Оксана
Керівник стокового магазину Gorgany у Львові
Петро
Продавець стокового магазину Gorgany у Львові
Експерт зі спорядження для трекінгу. Вважає, що кожна мандрівка, кожен крок в мандрівці – це вже досягнення, яким варто пишатись. Оксана любить швидкі походи, з останніх яскравих спогадів пригадує нон-стоп похід через всі двотисячники Карпат протягом доби. У подорожах вона відновлюється, вчиться бути відкритою і справжньою, а головне – щасливою. Спеціалізується у темі вело і трекінгу. Якось він мандрував пішки Кримом у серпні (спекотно, мабуть було ;). Мандри любить за те, що там немає інтернету, майже немає людей, зате є природа ;)
Нестор
Продавець стокового магазину Gorgany у Львові
Анастасія
Продавець стокового магазину Gorgany у Львові
Якщо вам треба вибрати велоаксесуар, рюкзак, кросівки для бігу чи питну систему – звертайтеся до Нестора. У 2014 році Нестор переміг на Gorgany Race, найбільших пригодницьких перегонах в Україні, у класі вело. “Кожен мій вихід в гори є для мене випробовуванням та досягненням. Люблю мандри за відчуття простоти у всьому: в одязі, в побуті, абсолютна безтурботність, коли в голові лише дорога, наповнені сльозами очі кожної мандрівки від краєвидів та від усвідомлення щастя, що ти живий”.

Магазин у Києві, вул. Мишуги, 11-Б (метро Позняки)

Володимир
Керівник Gorgany Київ
Ірина
Адміністратор Gorgany Київ
Експерт з легкохідного спорядження та мультипаливних пальників: “Еспертність досягається лише з досвідом використання, в мене його вистачає, і мене цікавить ця тематика”. Попри немалий досвід подорожування, Володимир вважає, що найбільші його outdoor досягнення ще попереду. З цікавих мандрівок називає: солопохід по Ельбурсу в Ірані, а також автостопні місячні "експедиції" (Великі Прогулянки) по Європі та Азії, на разі таких було 5 (4 в парі, 1 соло).

“Для мандрів у мене причина одна і вона є основною (всі решта дотичні) – це емоції і враження, які надихають після повернення додому, а їх викликати може все що завгодно: гарні краєвиди, нові знайомства чи просто розуміння, що я зробив це! А такого в мандрівках завжди вдосталь”.

Іра каже, що їй ніколи не було просто і легко ходити в гори, але це ніколи не ставало на заваді. Пишається, що їй вдалося поїхати самостійно у 3-тижневий похід Норвегією. Мандрує, бо шукає нових вражень і натхнення.
Роман
Адміністратор Gorgany Київ
Дар’я
Продавець Gorgany Київ
Прихильник велосипедних мандрівок. Проїхав західну частину "Вишиваний шлях 2016" подолавши протягом 20 днів 1200 км на велосипеді. Захоплюється бігом, велоподорожами, здоровим способом життя. Філософія "Подорожі - це рух. Рух - це життя. Подорожуйте, щоб жити" Розповість вам багато цікавого про карабіни, термобілизну, фліси і outdoor аксесуари. Дар’я любить активний відпочинок (походи, біг та орієнтування). Час від часу бігає мультигонки з друзями. В походах відчуває себе як вдома.
Тетяна
Продавець Gorgany Київ
Ліна
Продавець Gorgany Київ
Ходити в гори Таня почала нещодавно (у 2015 році), але за цей час побувала у багатьох куточках України і Українських Карпат. “У походах випробовую себе на витривалість і щоразу розумію, що здатна на більше. Тому мої outdoor-пригоди тільки починаються”. Любить подорожувати понад усе у світі, адже мандри надихають, розширюють кругозір, дарують відчуття свободи і справжності. Займається скелелазінням, ходить у гірські походи, багато подорожує автостопом та на велосипеді. На даний момент побувала у 20 країнах, серед яких 6 - на Африканському континенті. Залюбки ділитися досвідом, активно поширює дух авантюризму та пригодництва.

Магазин в Івано-Франківську, вул. Лепкого 38, вул. Гаркуші, 35

Станіслав
Керівник Gorgany Івано-Франківськ
Юрко
Керівник Gorgany Івано-Франківськ
Допоможе вам підібрати рюкзак, взуття і шкарпетки:) Найбільший рюкзак в його колекції, це Osprey Exos, з яким він ходить у літні і зимові походи різної тривалості. Любить мандрувати, бо “у горах є спокій, енергія і краса, яких деінде не знайти”. Проконсультує вас у виборі пальників, рюкзаків та у ремонті спорядження. А ще Юрко може зібрати спорядження на цілий похід вагою всього 10 кг і вмістити це все в 48-ми літровий надлегкий рюкзак (Osprey Mutant 38). У мандрах для нього найважливіше відпочити від міської суєти, емоційно підзарядитися і здобути новий досвід.
Віктор
Адміністратор Gorgany Івано-Франківськ
Мирослав
Продавець Gorgany Івано-Франківськ
Знає все (або майже все;) про ліхтарики, трекінгові палиці, ножі. Пройшов хребет Орла Перч – найскладнішу віа ферату у Високих Татрах. Каже, що мандри дуже швидко підвищують його продуктивність, а ще він дуже любить вечори біля ватри після виснажливого дня походу. Любить відкривати нові місця, нових людей, здобувати новий досвід.
Михайло
Продавець Gorgany Івано-Франківськ
Наталія
Продавець Gorgany Івано-Франківськ
Подорожує українськими Карпатами з 13 років. Пройшов з села Дземброня через гору Пір-Іван на вершину Петроса за 12 годин. Понад усе любить активний спосіб життя і вважає, що це найкращий спосіб відпочити. Знає багато про туристичний посуд і outdoor аксесуари. Вважає, що її головні outdoor досягнення ще попереду. А на разі вона здійснила свою мрію і побувала на Мармаросах і кількох сплавах. У подорожах для неї найговніше відкривати нові горизонти і нове бачення, випробовувати себе, споглядати красу, єдність природи і захоплюватися нею.

Магазин в Тернополі, вул. Богдана Хмельницького, 12

Роман
Керівник Gorgany Тернопіль
Христина
Адміністратор Gorgany Тернопіль
Знає багато про “залізо”, термобілизну та рюкзаки. Славлявся по річці Саяни та по ріках у Північному Кавказі. Бував також і в горах Північного Кавказу, на велосипеді проїхав Тернопілля. Любить відкривати нові горизонти, випробувати власні сили та вміння. “Мандри – це старт до нових звершень у всіх сферах і не лише в мандрівництві:)”. Знає багато про рюкзаки Osprey. Має успішний досвід проходження водних п'ятірок на Кавказі. Рекомендує мандрувати усім, бо це розвиває та збагачує, у мандрівках краще пізнаєш себе та інших.
Василь
Продавець Gorgany Тернопіль
Володимир
Продавець Gorgany Тернопіль
Сплавлявся по 8 річках України.

“У мандрах добре, там тихо, там неймовірно”.

Любить бренд Salewa, тому може розповісти багато про одяг цього виробника. Подорожує, бо вважає це найкращим способом відпочити від рутини, любить побути сам на сам з природою.

Магазин в Чернівцях, Проспект Незалежності, 82

Іван
Керівник Gorgany Чернівці
Марія
Адміністратор Gorgany Чернівці
Експерт з альпіністського та скелелазного спорядження. Вважає, що його головне outdoor досягнення ще попереду. Захоплюється альпінізмом, пішими та водними походами. “У подорожах все навколо красиве, захоплює дух, підіймає настрій”.
Марина
Продавець Gorgany Чернівці
 
Любить мандрувати з друзями.  

Магазин у Рівному, вул. В. Чорновола, 17

Людмила
Керівник Gorgany Рівне
Може розповісти багато цікавого про outdoor одяг, взуття та рюкзаки. Подорожує, бо любить відкривати нові місця, каже, що в подорожі можна усамітнитися навіть серед людей.
Роман
Адміністратор Gorgany Рівне
Сергій
Адміністратор Gorgany Рівне
Якщо ви любите трекінг, Роман фахово проконсультує і допоможе підібрати необхідне спорядження. Мандри дозволяють йому пізнати себе. Експерт з альпінізму. Своїм outdoor досягненням вважає роупджампінг. “Є щось особливе, коли людина близько до природи і ще я дуже люблю адреналін”.
Юра
Продавець Gorgany Рівне
Олексій
Продавець Gorgany Рівне
Експертно вас проконсультує при виборі ножа для походу, сплаву чи ще чогось;) Юра не любить сидіти на одному місці, тому подорожує, аби виходити з зони комфорту, розвиватися. Одного разу з друзями вони пішли у п'ятиденний похід і здолали 140 км. Експерт з хайкінгу. Здійснював піші походи Лапландією та двомісячний похід Європейськими Альпами. Мандрувати його мотивує любов до природи, подорожі допомагають розкрити внутрішній потенціал і розширити світогляд.
Юрій
Продавець Gorgany Рівне
Валентина
Продавець Gorgany Рівне
Експертно порадить, які трекінгові палки вам обрати, одяг та взуття для активного відпочинку. Любить подорожі, бо у них знаходить насолоду і душевний спокій. Інструктор з пішохідного туризму Брала неодноразову участь у організації фестивалів з активного відпочинку, категорійних походах з водного туризму. У мандрах випробовує себе і здобуває нову порцію адреналіну.

Магазин у Житомирі, вул. Київська, 65

Ярослав
Керівник Gorgany Житомир
Олександр
Адміністратор Gorgany Житомир
Ходить в гори за класними відчуттями, враженнями і натхненням. Любить мандрувати з друзями. Знає все про рюкзаки, спальники і намети.
Марія
Продавець Gorgany Житомир
Олег
Продавець Gorgany Житомир
Любить мандри, бо можна споглядати красиві краєвиди, відчути спокій і просто добре відпочити. Цінує зручність і комфорт поза домом, тому зможе якнайвдаліше підібрати взуття, одяг чи наплечник для будь-якої мандрівки. Добре орієнтується в технічних деталях спорядження. Має кількарічний досвід веломандрівок Житомирщиною, тож розуміється на спорядженні для велосипедистів.
Сергій
Продавець Gorgany Житомир
 
Спеціалізується у гірськолижному спорядженні, пройшов 4 скелелазні траси на Денишах. Мандрує, бо тільки в мандрах можна отримати незабутні почуття та емоції.  

P.S. Мандруємо сміливо! Мандри та активний спосіб життя роблять нас кращими та щасливішими. Отож, працюємо на всі 100, не лінуємось, і подорожуємо на всі 100.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк