Nemo

Про Nemo

Nemo — американський бренд спорядження для туристичних походів. Назва "NEMO" виникла із абревіатури "New England Mountain Outfitters" та була своєрідним “кивком” у бік капітана Немо, персонажа романів Жюля Верна.

Історія бренду
Компанія була створена в 2002 році. ЇЇ засновником є Кем Бренсінгер (Сam Brensinger) — мандрівник, альпініст та професійний дизайнер, який брав участь у створенні для NASA нового покоління космічних скафандрів. Від інших компаній NEMO відрізняється тим, що в продаж надходять тільки ті товари, які перевершують за своїми характеристиками вже наявні.

Перше покоління туристичних наметів цієї компанії з технологією повітряних стійок AirSupported Technology® з'явилося в 2004 р. Вони миттєво привернули увагу преси завдяки оригінальному дизайну і цікавому технічному рішенню.

У 2005 р продукція компанії отримала нагороду ISPO BrandNew Award 2005. Саме ця нагорода принесла бренду світову популярність, що дозволило залучити до компанії інвестиції. Це дало можливість створити відмінно обладнану лабораторію та залучити до роботи в компанії першокласних інженерів і дизайнерів.

У 2010 році бренд NEMO вийшов на світовий ринок. Його вироби почали продаватись в Канаді, Європі та Японії. Після цього спорядження бренду багато разів відзначалося різними престижними нагородами і заслужили визнання туристів у всьому світі.

Асортимент Серед товарів, що виробляються брендом, є спальники, ультралегкі намети, інноваційні надувні килимки та дрібніші туристичні аксесуари.

Всі товари NEMO продумані до дрібниць, що робить їх надзвичайно зручними у використанні. При їх виготовленні використовуються найсучасніші матеріали, тому вони відрізняються зручністю, міцністю, зносостійкістю та мінімальною вагою.