Ніж Benchmade Puukko

В наявності
Артикул
236.196.0008
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
7 831 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Американська "фінка" від Benchmade - це новий погляд на зручну класику. З твердою сталлю марки 3V і зручною рукояткою з нековзкого сантопрену працювати одне задоволення.

  Сталь CPM® 3V ™ - високоміцна зносостійка інструментальна порошкова сталь американської металургійної компанії «Crucible Industries». За ударною в'язкістю CPM 3V перевершує такі сталі, як, D2, Cru-Wear, CPM M4 і відмінно тримає силові і рубаючі навантаження. Це означає, що можна давати ножу з CPM 3V великі навантаження при тій же товщині зведення спусків і дає можливість зробити зведення ще тонше, а значить і різати таким ножем буде легше. CPM 3V є однією з найбільш механічно міцних і в'язких сталей. Чудовий баланс твердості, зносостійкості і міцності.

  Не будучи на 100% нержавіючої, CPM 3V, все ж має досить високу корозійну стійкість, тому ножі з неї хоч і вимагають догляду, але не бояться застосування в корозійно-активних середовищах. Така сталь поєднує в собі "різучість" вуглеродок і покращені позитивні якості сучасних інструментальних напівнержавійок. Епоха швидко "сідаючих" польових або аутдорних ножів позаду, адже тепер є прекрасна зносостійка фінка Benchmade 200 Puukko.

  Технічні характеристики:
  Товщина клинка, мм:  3,6
  Матеріал клинка: сталь
  Вага, г : 128
  Загальна довжина, мм : 210
  Матеріал руків'я: Santoprene
  Довжина клинка, мм : 95
  Марка сталі: 3V

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...
  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024